שינוי שפה
שינוי שפה
התחברות \ הרשמה
התחברות \ הרשמה
קטלוג
קטלוג
צור קשר
צור קשר

האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה בישראל נוסדה בשנת 1974 והלימודים החלו בה בסתיו 1976. ייעודה המרכזי של האוניברסיטה הוא הנגשת לימודים אקדמיים לאוכלוסיות רחבות ככל האפשר במרכז ובפריפריה, באמצעות קבלה פתוחה (ללא דרישת הוכחה מקדימה של יכולות והישגים) וגמישות מרבית של תכנון וארגון הלימודים תוך כדי שמירה על רמתם הגבוהה.

קורסים
9 קורסים
תוכניות לימוד
1 תוכניות לימוד
מרצים
18 מרצים

על האוניברסיטה הפתוחה

קורסים
9
קורסים
תוכניות לימוד
1
תוכניות לימוד
מרצים
18
מרצים

קח אותי לקורסים

כיום לומדים באוניברסיטה הפתוחה יותר מ-47,000 סטודנטים במגוון תוכניות לתואר ראשון ולתואר שני במדעי הרוח והחברה, במדעי הטבע והחיים ובמדעים מדויקים.

בידולה של האוניברסיטה הפתוחה בא לביטוי במגוון שיטות למידה – הנחיה פנים אל פנים בקבוצות קטנות ב-60 מרכזי לימוד ברחבי הארץ, לימוד באמצעים אינטראקטיביים מקוונים ולימוד עצמי – המאפשרות לסטודנטים גמישות מרבית של מקום הלימודים, מועד הלימודים והקצב שלהם. גישתה הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה משלבת חתירה לאיכות אקדמית גבוהה ולמצוינות מדעית עם גמישות ארגונית, חדשנות בשיטות ההוראה ופתיחוּת מְרַבּית כלפי כל המבקשים ללמוד במסגרתה.

לאורך כל תקופת הלימודים עומדים לרשות הסטודנטים מערך הייעוץ וההדרכה ללימודים אקדמיים וסיוע לסטודנטים עם לקויות למידה או עם צרכים מיוחדים, סדנאות והדרכות אישיות לשיפור כישורי הלמידה ומערך סיוע כלכלי באמצעות מלגות.

האוניברסיטה הפתוחה מושתתת על שני אדנים: הקניית השכלה אוניברסיטאית מוקפדת ללומדים בה וקידום המצוינות המחקרית של חברי וחברות הסגל האקדמי שלה.

בליבת העשייה האקדמית באוניברסיטה הפתוחה נמצא תהליך פיתוח הקורסים. מרבית הקורסים מבוססים על ספרים ועל חומרי למידה טקסטואליים, מודפסים ודיגיטליים. ספרי הלימוד של האו”פ משמשים תשתית לקורסים הנלמדים במרבית המוסדות להשכלה גבוהה בארץ. לצד החומרים המודפסים, גדל משנה לשנה היקפם של חומרי הלימוד המוצעים בפורמטים נוספים: קורסים מצולמים בווידאו, תוכנות ומשאבים אינטראקטיביים. החומרים כולם, טקסטואליים כוויזואליים, מוצאים את מקומם באתרי הקורסים המתחדשים ומשנים את פניהם, והם מוגשים לסטודנטים במגוון שיטות המאפשרות להם לימוד עצמי מעניין ואפקטיבי, כולל התאמה מיטבית למכשירי מובייל ועמידה בתקנות הנגישות הדיגיטלית.

האוניברסיטה הפתוחה היא אחד הגופים המובילים בארץ לפיתוח קורסים מקוונים (MOOC) המועלים לפלטפורמה הלאומית קמפוס ולפלטפורמה הבינלאומית Open-EdX, המאפשרות הנגשת השכלה אקדמית לציבור הרחב. פיתוח הקורסים מקצה לקצה מתבצע באמצעות אקדמיה מקוונת בע”מ, חברת בת של האוניברסיטה הפתוחה, בשיתוף מרכז שה”ם, המתמחה בפיתוח ובהטמעה של פתרונות פדגוגיים ומשאבי לימוד מקוונים.

שתפו:

פייסבוק
לינקדאין

המרצים שלנו

פרופ’ צחי וייס

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

פרופ’ צחי וייס הוא חבר סגל אקדמי בכיר במחלקה לספרות, ללשון ולאמנויות באוניברסיטה הפתוחה. הוא למד לתואר ראשון ושני באוניברסיטה העברית בירושלים ושם גם סיים את לימודי הדוקטורט שלו. את מחקר הפוסט דוקטורט ערך באוניברסיטת שיקגו כעמית רוטשילד. הוא מתמחה בחקר הספרות העברית והמיסטיקה היהודית וקשרי הגומלין ביניהן. עד היום הוא פרסם ארבעה ספרים: מות השכינה ביצירת ש”י עגנון (בר-אילן 2009), אותיות שנבראו בהן שמים וארץ (מוסד ביאליק 2014), קיצוץ בנטיעות: עבודת השכינה בעולמה של ספרות הקבלה המוקדמת (מאגנס 2015) ו- Sefer Yetsirah and Its Contexts (Penn Press, 2018)

פרופ’ יורם עשת

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

יורם עשת הוא פרופסור מן המניין במחלקה לחינוך ופסיכולוגיה וראש התוכנית לתואר שני בטכנולוגיות ומערכות למידה באוניברסיטה הפתוחה. הוא דוקטור לגיאולוגיה מאוניברסיטת ניו יורק והיה חוקר בכיר במכון הגיאולוגי במשך שנים רבות. במשך עשור עבד כמדען בחברת מחשבים שעסקה בפיתוח סביבות למידה עתירות טכנולוגיה ועמד בראש המגמה לעיצוב הוראה במכללה האקדמית תל חי. יורם הוא המייסד ועמד בראשם של מרכז צ’ייס לחקר טכנולוגיות למידה והמרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיות למידה באו”פ. מחקריו עוסקים במגוון רחב של היבטים הקשורים ללמידה בסביבות עתירות-טכנולוגיה: קריאה דיגיטלית, אוריינות דיגיטלית, משחקים דיגיטליים, ידידות דיגיטלית, אינטראקציות אדם-מכונה והטמעת טכנולוגיות במערכות חינוך.

פרופ’ שרה גורי-רוזנבליט

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

פרופ’ גורי-רוזנבליט היא המשנה לנשיא לעניינים אקדמיים באוניברסיטה הפתוחה. כיהנה בעבר כראש המחלקה לחינוך ולפסיכולוגיה וכדיקן פיתוח וטכנולוגיות למידה. תחומי התמחותה בעשרים השנים האחרונות הם: מחקר השוואתי של מערכות חינוך גבוה, טכנולוגיות דיגיטליות, הוראה מרחוק, תכנון לימודים ומערכות למידה. היא פרסמה ספרים ועשרות פרסומים בתחומי התמחותה. כמו כן, פיתחה קורסים רבים בחינוך באוניברסיטה הפתוחה, וביניהם הקורס “תכנון לימודים, הוראה והערכה”. בעשורים האחרונים הייתה חברה בגופים בינלאומיים רבים: הוועדה המדעית של אירופה וצפון אמריקה בפורום של יונסקו לחינוך גבוה, מחקר וידע; בתכנית הדגל של פולברייט – New Century Scholars; בוועדות הערכה של ה– European Science Foundation (ESF), קרן רוקפלר וקרן פולברייט למענקי פוסט-דוקטוראנטים ועוד. כמו כן, הוזמנה לשאת עשרות הרצאות ראשיות בתחומי התמחותה בכנסים בינלאומיים ברחבי העולם, כמו גם בכנסים בינלאומיים בישראל. פירוט על פרסומיה והרצאותיה ניתן למצוא ב: http://www.openu.ac.il/Personal_sites/sara-guri-rosenblit.html

ד”ר דובי וייס

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

ראש תחום פדגוגיה דיגיטלית במכללת סמינר הקיבוצים. המייסד הפדגוגי של סביבת הלמידה הדיגיטלית “עת-הדעת”. מומחה לפדגוגיה דיגיטלית ולחדשנות בהוראה ולמידה. חוקר את תחום הספרים הדיגיטליים ומערכות ניהול ההוראה והלמידה המתקדמות. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנים בפיתוח סביבות למידה והדרכה משולבות מחשב. בוגר מחזור י”א של בית ספר “מנדל” למנהיגות חינוכית. נבחר ע”י עיתון “הארץ” לאחד מ-50 האנשים המשפיעים על החינוך בישראל בשנת 2010 וזכה בציון לשבח בתחרות ראש הממשלה ליזמות וחדשנות (2012) על פועלו החלוצי בתחום הטכנולוגיה החינוכית.

ד”ר מיכל לוי-קרן

האוניברסיטה הפתוחה

ד”ר מיכל לוי-קרן היא ראש התכנית לתואר שני בהערכה בחינוך במכללת סמינר הקיבוצים. היא בעלת תואר שני (בהצטיינות יתרה) במגמה לשיטות מחקר, מדידה והערכה באוניברסיטת תל אביב, ותואר שלישי במדידה חינוכית באוניברסיטת תל-אביב. חוקרת ומרצה משנת 1991 בתחומי המתודולוגיה המחקרית בבית הספר לחינוך באוניברסיטת תל-אביב ובתכניות התואר השני בסמינר הקיבוצים. קיבלה תעודות הצטיינות בהוראה מטעם ראש בית-הספר לחינוך באוניברסיטת תל-אביב (2006) ומטעם רקטור האוניברסיטה (2007, 2012). בעבודתה באוניברסיטה ריכזה במשך שנים רבות מחקרים העוסקים בהערכת פרויקטים חינוכיים ותכניות לימודים, ובהערכת הישגיהם הלימודיים של תלמידים עולים. כמו כן שימשה בין השנים 2013-2010 כמדריכה מחוזית בתחום המדידה וההערכה במשרד החינוך. ב-2016 עמדה בראש וועדת היגוי לפיתוח תכנית לימודי תעודה להכשרת מעריכי תכניות ופרויקטים מטעם המרכז לפיתוח מקצועי והשתלמויות במכללת סמינר הקיבוצים.

ד”ר אירית לוי-פלדמן

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

דיקנית הפקולטה לחינוך במכללת סמינר הקיבוצים. לפני תפקיד זה שימשה כראש הרשות למחקר במכללה.
תחום ההתמחות העיקרי שלה הוא הערכה בחינוך, בכלל זה הערכת תכניות, הערכת צוותי הוראה, הערכת תלמידים ועוד. מחקריה הבולטים עוסקים בדמות המורה הראוי, הכשרתו ודרכי הערכתו. כמו גם בהערכת תכניות ופרויקטים חינוכיים.

ד”ר נעמה בן-שחר

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

נעמה בן שחר סיימה את הדוקטורט באוניברסיטה העברית בירושלים. במהלך לימודי הפוסט דוקטורט שלה היא זכתה בפרס א”א אורבך לתלמידים מצטיינים, קיבלה את מלגת גורן גולדשטיין באוניברסיטת בן גוריון. כיום במסגרת תמיכת הקרן הלאומית למדע, היא ממשיכה את מחקרה על פירושי עשר ספירות בכתבי יד באוניברסיטה הפתוחה בהנחייתו של פרופ’ צחי וייס. מחקרה מתמקד בתורת הסוד היהודית בכלל ובחסידות אשכנז על חוגיה השונים בפרט.
ספרה פירוש ספר יצירה המיוחס לסעדיה גאון: מהדורה ביקורתית ופרקי מבוא יצא בלוס אנג’לס בהוצאת כרוב בשנת 2015.

ד”ר עינת נוטע-קורן

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

מנהלת המחלקה להערכה באוניברסיטה הפתוחה. בעת הכנת הקורס עבדה ברשות הארצית למדידה והערכה בחינוך (ראמ”ה) של משרד החינוך. תחומי התמחותה הם פיתוח מבחני הישגים רחבי היקף ומבחני כשרים קוגניטיביים, הערכה ומחקר התנהגותי.

פרופ’ אבריאל בר-לבב

יועץ אקדמי
האוניברסיטה הפתוחה

באוניברסיטה הפתוחה מזה כעשרים שנה, שם פיתח את הקורסים “תהליכי חילון בתרבות היהודית” ו”מבוא לקבלה: המיסטיקה היהודית מראשיתה ועד הזוהר” (בשיתוף עם פרופ’ משה אידל), וכן סייע בפיתוח הקורס “מבוא למחשבת ישראל”. מחקריו עוסקים בתפיסות יהודיות של המוות ובתולדות הספר העברי.

פרופ’ תמיר טסה

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

פרופ’ תמיר טסה הוא חבר סגל בכיר במחלקה למתימטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה. קודם לכן שימש כמרצה וחוקר בבית הספר למדעי המתימטיקה באוניברסיטת תל אביב, ובמחלקה למדעי המחשב באוניברסיטת בן-גוריון. בשנים 1993-1996 הוא היה פרופסור משנה למתימטיקה חישובית ושימושית באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס. הוא קיבל את הדוקטורט במתימטיקה מאוניברסיטת תל אביב ב-1993. תחומי העניין המחקריים העיקריים שלו הם חישוב רב-משתתפים בטוח, כריית מידע ופרסום מידע משמרי פרטיות, ושיתוף סודות

פרופ’ מנור מנדל

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

פרופ’ מנור מנדל רכש את השכלתו האקדמית במדעי המחשב באוניברסיטת ת״א. לאחר בתר דוקטורט באוניברסיטה העברית, אוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין והמכון הטכנולוגי בקליפורניה, הוא מונה ב-2005 לחבר סגל בכיר במחלקה למתמטיקה ומדעי המחשב של האוניברסיטה הפתוחה. בנוסף הוא שימש חוקר אורח ופרופסור אורח ביחידת המחקר של חברת מיקרוסופט, האוניברסיטה של וושינגטון והמכון ללימודים מתקדמים בפרינסטון. מחקרו עוסק בגיאומטריה מטרית, אלגוריתמים, ובקשר ביניהם.

פרופ’ זאב נוטוב

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

זאב נוטוב הוא פרופסור מן המניין באוניברסיטה הפתוחה במחלקה למתמטיקה ומדעי המחשב. תחומי המחקר העיקריים שלו כוללים אלגוריתמי קירוב לבעיות קשירות וכיסוי NP-קשות, שמקורן ברשתות קוויות או אלחוטיות.

ד”ר אסף נוסבוים

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

ד”ר למתמטיקה שימושית ומדעי המחשב, מכון ויצמן למדע, 2008.
עיסוק: מרצה ומתכנן קורסים במתמטיקה ובמדעי המחשב,
בשנים האחרונות בעיקר קורסים אלגוריתמיים/ תיאורטיים לתואר שני במדעי המחשב.

ד”ר נוע רגוניס

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

ד”ר נוע רגוניס מרצה בכירה במכללה האקדמית בית ברל. בוגרת תואר ראשון במדעי המחשב-מתמטיקה מאוניברסיטת בר-אילן, תואר שני ושלישי בהוראת מדעי המחשב מהמחלקה להוראת המדעים במכון ויצמן, ומחקר פוסט-דוק בפקולטה לחינוך למדע וטכנולוגיה בטכניון.
בעלת ניסיון רב בהוראת מדעי המחשב בתיכון ובאקדמיה, מומחית בפדגוגיה של הוראת מדעי המחשב, החוקרת ומפרסמת בתחום זה. מלמדת מזה שש שנים קורסים בנושא “חשיבה חישובית” ופרסמה ניירות עמדה בתחום.

ד”ר קרן ספקטור פרצל

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

חברת סגל הוראה בתואר השני בטכנולוגיות למידה באוניברסיטה הפתוחה, אחראית טכנולוגית של המחלקה ומרצה מן החוץ במכון הטכנולוגי חולון ובבית הספר לפסיכותרפיה במשחק. היא בעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות (המכללה האקדמית תל־אביב–יפו), M.A בפסיכולוגיה קוגניטיבית ו־Ph.D בחינוך (אוניברסיטת תל אביב). כמו כן, היא בוגרת לימודי תעודה בטיפול במשחק (Play Therapy, אוניברסיטת בר־אילן), מדריכת מיינדפולנס לילדים (תוכנית 5465 של משרד החינוך) ובוגרת תוכנית ההסבה בפסיכולוגיה חינוכית (האוניברסיטה העברית).

קרן היא מעצבת שימושית (usability designer). במסגרת עבודתה בתעשייה בחברת הייטק ובאוניברסיטה הפתוחה עיצבה ממשקים וסביבות למידה ממוחשבות. זה יותר מעשור היא מרכזת קורס באוניברסיטה הפתוחה בתואר השני בחינוך, העוסק בעיצוב סביבות למידה ממוחשבות. בשנים האחרונות עוסקת בפסיכולוגיה של משתמשי רשת, בייחוד בקרב ילדים ובני נוער. קרן כתבה מאמרים שונים העוסקים באוריינות דיגיטלית, בחקר טכנולוגיות למידה ובהיבטים טכנולוגיים בחשיבה של ילדים.

ד”ר יעל סידי

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

חברת סגל בכירה במחלקה לחינוך ולפסיכולוגיה וראשת התוכנית לתואר שני בחינוך בתחום טכנולוגיות ומערכות למידה באוניברסיטה הפתוחה.

יעל בעלת תואר M.A בנוירופסיכולוגיה שיקומית (המכללה האקדמית תל־אביב–יפו), ו־M.Sc ו־Ph.D בפסיכולוגיה קוגניטיבית (הטכניון). מחקר הדוקטורט שלה עסק בהשפעה של המדיה (מסך מול נייר) על תהליכים קוגניטיביים ומטה־קוגניטיביים המעורבים בפתרון בעיות. כיום, מחקריה מתמקדים בתהליכים מטה־קוגניטיביים בהקשר של מטלות מגוונות, כגון חשיבה יצירתית.

כמו כן, יעל חוקרת השפעות של הטמעת טכנולוגיות מתקדמות בלמידה ותהליכים חברתיים המתרחשים בלמידה מקוונת. יעל חברה בהנהלת המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיות למידה, שהוא גוף המחקר של האוניברסיטה לבחינת שילובן של טכנולוגיות חדשניות בתהליכי הוראה ולמידה במוסד.

ד”ר חני שלטון

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

חני שלטון היא חברת סגל הוראה בתואר השני בטכנולוגיות למידה, מרכזת שני קורסים מקוונים בהערכה בחינוך באוניברסיטה הפתוחה.

 

חני עוסקת בתחום הערכה כשלושים שנה. כעשר שנים ניהלה את תחום הערכה מעצבת בראמ”ה ועסקה בפיתוח של כלי הערכה פנימיים לבתי הספר. בעבר ניהלה את מחלקת הערכה במטח ועסקה בהערכה של תכניות וחומרי למידה מודפסים ודיגיטלים. במהלך השנים עסקה גם בפיתוח מקצועי של בעלי תפקידים במערכת החינוך.

חני סיימה תואר שלישי במגמה לשיטות מחקר, מדידה והערכה בחינוך, באוניברסיטת תל אביב, תחומי ההתמחות והמחקר הם: הערכה לשם למידה, חלופות בהערכה, קהילות למידה מקצועיות (‘למידה ארגונית’) והערכת ההוראה והניהול, וסקרנות.

ד”ר תמר שמיר ענבל

מרצה
האוניברסיטה הפתוחה

ד”ר תמר שמיר ענבל היא חברת סגל הוראה בתואר השני בטכנולוגיות למידה, חוקרת, מנחת סטודנטים בכתיבת עבודות תזה, מרכזת הוראה ומרצה בשלושה קורסים (מחקר איכותני בחינוך, למידה וחינוך בחברת המידע, “ממידע לידע בסביבות דיגיטליות ושיתופיות”), במסגרת התכנית לתואר שני, טכנולוגיות ומערכות למידה, במחלקה לחינוך ופסיכולוגיה, של האוניברסיטה הפתוחה.

תמר סיימה תואר שלישי בטכניון במחלקה להוראת המדעים והטכנולוגיה בנושא הטמעת טכנולוגיה בתרבות הבית ספרית. בנוסף לעבודתה האקדמית תמר עוסקת בהדרכה, הטמעה והשבחת תהליכי הוראה ולמידה בשילוב טכנולוגיה במסגרות להתפתחות מקצועית של מורים במערכת החינוך.

תחומי המחקר בהם היא עוסקת מתמקדים בעיצוב הוראה ולמידה משולבת טכנולוגיה במוסדות חינוך ובהשכלה הגבוהה, בהתפתחות מקצועית מותאמת למאפייני המאה ה- 21 לעובדי הוראה ובאוריינות דיגיטלית.

תוכניות הלימוד שלנו

טקסט משנה
תוכנית לימוד

טכנולוגיות למידה – ממיקרו למאקרו

האוניברסיטה הפתוחה
בואו נספר לחבר'ה
לינקדאין
פייסבוק

הקורסים שלנו

0
שפות
Arrow of the button
אנגלית
טורקית
סינית
עברית
ערבית
רומנית
רוסית
תאית
0
ארגונים
Arrow of the button
HIT - המכון הטכנולוגי חולון
JLM Impact - Innovation & Entreprenership
אוניברסיטת אריאל בשומרון
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
אוניברסיטת בר-אילן
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת רייכמן
אוניברסיטת תל אביב
אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה
אקדמיית אלקאסמי
בית הספר לעבודה סוציאלית
בסמ"ח
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב
ג'וינט ישראל
האוניברסיטה העברית בירושלים
האוניברסיטה הפתוחה
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
האקדמית גורדון
הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
המכון למדיניות העם היהודי
המכללה האקדמית אחוה
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל
המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום
המכללה האקדמית ספיר
המכללה האקדמית תל-חי
המכללה הלאומית לכבאות והצלה
המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט
המרכז הארצי לבחינות והערכה
המרכז הישראלי לחקר וקידום מדיניות בסוכרת ע"ש ד"ר פסח סגל
המרכז לחינוך סייבר
המשרד לשוויון חברתי
הסוכנות היהודית לארץ ישראל
הרשות הארצית למדידה והערכה בחינוך
חיל האוויר
יד ושם
מדור טי"ל
מדרסה
מכון ויצמן למדע
מכון מופ"ת
מכללה אקדמית הדסה ירושלים
מכללת סמינר הקיבוצים
מכללת שאנן - המכללה האקדמית הדתית לחינוך
מכללת תלפיות
מערך הדיגיטל הלאומי
מערך הסייבר הלאומי
משטרת ישראל
משרד האוצר
משרד הבריאות
משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה
משרד החינוך
משרד המשפטים
משרד העבודה
משרד העלייה והקליטה
משרד הפנים
משרד הרווחה והביטחון החברתי
נציבות שירות המדינה
קמפוס IL
קרן מנדל-ישראל
רשות האוכלוסין וההגירה
שירות התעסוקה
0
יעדי למידה
Arrow of the button
הכנה לבגרויות
השכלה אקדמית
פיתוח אישי
פיתוח מקצועי
קורסי העשרה
שער לאקדמיה
שער להייטק
שער לקריירה
0
תעודה
Arrow of the button
כולל תעודה
כולל תעודה בתשלום
לא כולל תעודה
הוספת סינון
plus-button
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה
איפוס סינון
icon of filter
סידור לפי רלוונטיות
icon of filter
סידור לפי רלוונטיות
סידור לפי החדש ביותר
סידור לפי הישן ביותר
סידור לפי שם (א' - ת')
סידור לפי שם (ת' - א')
מוצגות תוצאות
סידור לפי רלוונטיות
icon filter
סידור לפי רלוונטיות
סידור לפי החדש ביותר
סידור לפי הישן ביותר
סידור לפי שם (א' - ת')
סידור לפי שם (ת' - א')
icon filter
סינון
icon filter
מוצגות קורסים
שפות
ארגונים
יעדי למידה
תעודה
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה
הציגו תוצאות

בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה

קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה, קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה

ניהול פרויקטים - מרעיון לביצוע

Reading Religious Conversion

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב