שינוי שפה
שינוי שפה
התחברות \ הרשמה
התחברות \ הרשמה
קטלוג
קטלוג
צור קשר
צור קשר

על קמפוס IL

על קמפוס IL
  1. עלינו
  2. תנאי שימוש
  3. הצהרת נגישות

מתי אנחנו מסיימים ללמוד? בסוף התיכון?
עם סיום התואר? ואולי אף פעם לא...?

מהפכת הלמידה הדיגיטלית – הקורסים הטובים ביותר, לכולם, בחינם.

העולם הדינמי והמשתנה בו אנו חיים מחייב כל אחת ואחד מאתנו ללמוד לכל אורך מסלול החיים. החדשות הטובות הן שההתפתחויות הטכנולוגיות של זמננו, מאפשרות ללמוד מכל מקום, בכל זמן ובקצב המתאים.

מטה המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית במערך הדיגיטל הלאומי והמועצה להשכלה גבוהה חברו ליוזמה אסטרטגית משותפת על מנת לאפשר לכל אדם בישראל לרכוש השכלה ולפתח מיומנויות לקידומו האקדמי, המקצועי והאישי.

קמפוס-IL, המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית, מבוסס על הפלטפורמה הייחודית מבית edX, שפותחה על ידי האוניברסיטאות Harvard ו-MIT, ומאפשר לקהלים רחבים התפתחות וקידום לכל אורך החיים - החל בתלמידי תיכון וסטודנטים, דרך מורים, עובדי מדינה ומחפשי עבודה, ועד אזרחים ותיקים וכל אדם סקרן שמעוניין להרחיב אופקים.

תמצאו כאן את מיטב הקורסים הדיגיטליים ממיטב המוסדות האקדמיים, משרדי הממשלה וגופים ציבוריים נוספים בישראל. הקורסים, אשר הופקו ברמה גבוהה מאוד ובדגש על איכות ההוראה, משלבים סרטונים, כלים אינטראקטיביים מתקדמים, פורומים ומגוון מסלולי למידה חווייתיים ומותאמים אישית.

מאחלים לכם למידה מהנה ומשמעותית!

מובילי המיזם

חה"כ ניר ברקת, שר הכלכלה והתעשייה

"לראשונה בישראל הקמנו מערך שמקדם את הדיגיטציה בישראל ומאפשר לכל אזרח ואזרחית בישראל למידה מהבית, בכל זמן ובקצב האישי שלו."

פרופ' יפה זילברשץ, יו

פרופ' יפה זילברשץ, יו"ר ות"ת

״הקורסים האקדמיים הדיגיטליים מופקים ברמה אקדמית גבוהה מאוד ומאפשרים למרצים מגוון כלים ואפשרויות שהופכים את ההוראה להרבה יותר חווייתית מבחינת הסטודנט, ובכלל זה שילוב של סרטונים ומצגות אינטראקטיביות וכלי מדיה מתקדמים״

שירה לב עמי, ראשת מערך הדיגיטל הלאומי

שירה לב עמי, ראשת מערך הדיגיטל הלאומי

"למידה דיגיטלית היא אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשוויון הזדמנויות ולצמצום פערים חברתיים וכלכליים בישראל"

אסף וייס, מייסד ומנהל קמפוס IL

אסף וייס, מייסד ומנהל קמפוס IL

״לפני 6 שנים חלמנו שכל אזרח ואזרחית בישראל יוכלו לרכוש מיומנויות, לצבור קרדיט אקדמי, להרחיב אופקים ולקדם את עצמם אישית ומקצועית. יחד עם שותפים בממשלה ובאקדמיה הצלחנו להפוך את החלום הזה למציאות. עכשיו נותר לכם רק לבחור קורס מעולה ולהתחיל לעדכן גרסה של עצמכם״