שינוי שפה
שינוי שפה
התחברות \ הרשמה
התחברות \ הרשמה
קטלוג
קטלוג
צור קשר
צור קשר

האוניברסיטה העברית בירושלים

האוניברסיטה העברית בירושלים היא האוניברסיטה הוותיקה והמובילה בישראל ופועלת עוד משנת 1925. האוניברסיטה זוכה למוניטין רב בעולם המדעי והאקדמי אשר נתמך במיקומה בדירוגים בין-לאומיים שונים.
האוניברסיטה דוגלת במצוינות ומציעה קשת רחבה של תחומי לימוד ומחקר – ממדעי הרוח, החברה והמשפטים ועד למדעי הטבע, החיים, החקלאות, המחשבים, מקצועות ההנדסה והרפואה. ומציעה את מספר החוגים הגדול ביותר ללימודי תואר ראשון בישראל.

קורסים
8 קורסים
תוכניות לימוד
0 תוכניות לימוד
מרצים
21 מרצים

על האוניברסיטה העברית בירושלים

קורסים
8
קורסים
תוכניות לימוד
0
תוכניות לימוד
מרצים
21
מרצים

קח אותי לקורסים

חדשנות ויזמות היו מאז ומעולם שלובים כמרכיב משמעותי באוניברסיטה. מצוינות האוניברסיטה בשני התחומים הללו מבטיחה מעבר תדיר של ידע מחזית המדע, הטכנולוגיה והחשיבה העיונית לפתרון בעיות העולם.
האוניברסיטה חתומה על יותר מ-41% מהסטרטאפים החדשים שהוקמו בארץ על בסיס מחקרי מדעי.
מרכז היזמות של האוניברסיטה מתכלל את הפעילות היזמית של הסטודנטים והחוקרים ומהווה לב פועם לחדשנות ואקדמיה.

האוניברסיטה מקדמת שיתופי פעולה רב-תחומיים בארץ ובעולם ומגשרת בין המחקר האקדמי ליישומו בחברה, בתעשייה ובחדשנות מובילה. המחקר והמדע פורצי הדרך הובילו את חוקרי האוניברסיטה לזכייה בפרסים מכובדים בארץ ובעולם.
העולם של ימינו משתנה ובמהירות. תחומי לימוד חדשים, מחקר וחשיבה עתידיים – אלו ערכים אליהם חותרת האוניברסיטה. באוניברסיטה העברית ניתן ללמוד את רוב תחומי הלימוד בשילוב תחום לימודים אחר. בכל שנה נפתחות תכניות לימוד מתחומים שונים שנועדו לא רק לגוון ולהעשיר את השכלתם של הסטודנטים אלא גם לפתח חשיבה יצירתית, ראיית מאקרו וחידוד יכולות האנליזה.
ההוראה המקוונות הינה ערוץ אחד שבו ניתן לרכוש השכלה וידע הנמצאים בכותלי האוניברסיטה. עולם הקורסים המקוונים הינו רחב ופותח דלתות נוספות לידע ומחקר אקדמי.

שתפו:

פייסבוק
לינקדאין

המרצים שלנו

פרופ’ מיכאל ברנדייס

מרצה
האוניברסיטה העברית בירושלים

(מפיק, מרצה, מומחה תוכן, צלם, עורך ומרצה)

מיכאל ברנדייס הוא פרופסור חבר במחלקה לגנטיקה באוניברסיטה העברית בירושלים. מזה כ 30 שנה הוא חוקר את הבקרה של מחזור התא ופרסם עשרות מאמרים בנושא. שימש כחוקר אורח במכון לחקר הסרטן בלונדון ובאוניברסיטת סטנפורד. פרופ. ברנדייס מלמד מגוון קורסים בביולוגיה לתלמידי כל התארים והפקולטאות ועמד בראש המגמה לביולוגיה בפקולטה למדעי הטבע ועומד בראש תכנית אבני פינה. פרופ. ברנדייס מרבה לסייר ברחבי העולם. הוא מנצל את הכרותו את עולם החי והצומח ואת המיומנויות שלו בצילום וטיולים בשטח להפקת חומר לימוד חדשני. חומר זה מיועד להנגיש לתלמידים שלו ולקהל הרחב נושאים מרכזיים ביולוגיה, אבולוציה ומודעות סביבתית.

Michael.brandeis@mail.huji.ac.il

ד”ר מיכל רמות

מרצה
האוניברסיטה העברית בירושלים

ד”ר מיכל רמות עומדת בראש היחידה להוראה מקוונת של האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, מרצה לביולוגיה ולהוראת מדעים. לפני תפקיד זה עסקה במחקר אקדמי: מחקר במעבדה הארצית לנגיפים, במעבדה לחקר הסרטן ובמעבדה לאקולוגיה ימית באוניברסיטת בר-אילן. בנוסף בוגרת לימודי תעודה בהדרכה והנחייה בהכשרת מורים במכון מופ”ת.

דודי איבן

עורך וידאו ואפטריסט
האוניברסיטה העברית בירושלים

פרופ’ סרגיי רוזר

מרצה
האוניברסיטה העברית בירושלים

ד”ר קובי ענבר

מפתח הקורס
האוניברסיטה העברית בירושלים

ד”ר קובי ענבר – Ph.D., MBA בעל ניסיון יזמי, ניהולי ועסקי נרחב של למעלה מ-25 שנה בעבודה עם סטארטאפים, משקיעים וחברות בינלאומיות. ראש התכנית לתואר שני ביזמות טכנולוגית במכללת עזריאלי להנדסה בירושלים ומרצה בתכנית הביומד MBA בבית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית. מרצה ויועץ מבוקש בתחום היזמות הטכנולוגית בארץ ובעולם.

פרופ’ איתמר גתי

מרצה
האוניברסיטה העברית בירושלים

חבר סגל במחלקה לפסיכולוגיה ובית הספר לחינוך באוניברסיטה העברית. תחומי התמחותו הם ייעוץ בבחירת לימודים ומקצוע, פיתוח מערכות תומכות החלטה בבחירת לימודים ומקצוע, וצמצום הנשירה בהשכלה הגבוהה.

נטע כשר

גרפיקאית
האוניברסיטה העברית בירושלים

פרופ’ שמעון שוקן

מרצה
האוניברסיטה העברית בירושלים

דיקן מייסד של בית ספר אפי ארזי למדעי המחשב, הבינתחומי הרצליה. כמו כן לימד באוניברסיטאות ניו יורק, הרווארד, וסטנפורד, והיה יו״ר ועדת מקצוע מדעי המחשב במשרד החינוך. ממייסדי חברת מטיפיק, שמשחקי המתמטיקה שלה מוכרים בארץ בשם ״עשר אצבעות״.

פרופ׳ נועם ניסן

מרצה
האוניברסיטה העברית בירושלים

דיקן בית הספר להנדסה ולמדעי המחשב באוניברסיטה העברית. עוסק במחקר בתאוריה של מדעי המחשב ובממשק בין מדעי המחשב לכלכלה ותורת המשחקים. זכה במספר פרסים מדעיים כולל פרס רוטשילד, פרס גדל, ופרס קנות’, ושימש כחוקר בכיר בגוגל וכן במיקרוסופט.

יעל קרמר

עוזרת הוראה
האוניברסיטה העברית בירושלים

דן ניראל

מפתח הקורס
האוניברסיטה העברית בירושלים

מפתח 15 שנים ומורה 10 שנים, בעל תואר שני במדעי המחשב. יום אחד פנתה אליי האוניברסיטה ושאלה “תרצה לתכנן ולהפיק קורס מקוון?”.
“מה זאת אומרת מכוון? טרם הכנתי קורס בטעות.”
“מצוין, תודה!”
“ובאיזה נושא? הלו?”
אז הנה קורס לפניכם. ליתר ביטחון הוא גם עם כוונה תחילה, גם מכוון גבוה, וגם מלא בכוונות טובות.

ד”ר רועי שוורץ

מדריך
האוניברסיטה העברית בירושלים

מרצה בכיר בביה״ס למדעי המחשב באוניברסיטה העברית בירושלים. המחקר של רועי מתמקד בשיפור מודלי למידה עמוקה להבנת שפה, וכמו כן הפיכתם ליעילים יותר. על מנת לעשות זאת, המחקר שלו מתבסס על שיפור ההבנה המתמטית והבלשנית של מודלים אלו. לפני שהצטרף לאוניברסיטה העברית, רועי היה פוסט-דוקטורט (2016-2019) ואח״כ עמית מחקר (2019-2020) בקבוצת AllENNLP במכון אלן לבינה מלאכותית, ובביה״ס למדעי המחשב באוניברסיטת וושינגטון בסיאטל. רועי השלים את לימודי הדוקטורט שלו במדעי המחשב באוניברסיטה העברית בשנת 2016.

פרופ’ משה הלברטל

האוניברסיטה העברית בירושלים

פרופסור מן המניין בחוגים למחשבת ישראל ולפילוסופיה באוניברסיטה העברית בירושלים.
פרופסור מן המניין ומופקד הקתדרה על שם גרוס בבית הספר למשפטים באוניברסיטת ניו יורק, וחבר האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים.
בשנת 1999 זכה בפרס מיכאל ברונו מטעם יד הנדיב. ספרו “בין תורה לחכמה: רבי מנחם המאירי ובעלי ההלכה המיימונים בפרובאנס” זכה בפרס גורן-גולדשטיין בשנת 2001 בקטגוריית החיבור הטוב ביותר במחשבת ישראל בשנים 1997–2000. הלברטל קיבל תואר דוקטור לשם כבוד מטעם הסמינר התיאולוגי היהודי בניו יורק בשנת 2008.

ד”ר אמנון דקל

מנכ"ל ASPER-HUJI Innovate , מרכז החדשנות והיזמות של האוניברסיטה העברית בירושלים.
האוניברסיטה העברית בירושלים

אמנון מחזיק בשילוב נדיר של PhD במדעי המחשב, MPS בתקשורת אינטראקטיבית ו- MA בפסיכולוגיה קוגניטיבית. כמו כן הוא מומחה באינטראקציה של מחשב-אדם, מחשוב מוטמע, עיצוב חזותי וניהול מוצר. כול אלו מתמקדים בחדשנות ויזמות של מוצרים ושירותים מהדור הבא.
אמנון היה ראש בית הספר לתכנות והנדסת חשמל במכללת שנקר להנדסה ועיצוב. כיום אמנון מתמקד בעידוד והכשרה של הדור הבא של יזמים.

שרון לויטה-ועקנין

האוניברסיטה העברית בירושלים

שרון מתמחה בחדשנות ויזמות, בתחומי ההי-טק, השקעות הון סיכון, חשיבה אסטרטגית, ניהול סיכונים וקידום שינויים חברתיים במוסדות ללא כוונת רווח. היא מתמחה במימון ואסטרטגיה מהפעילות הבודדת עד רמת החברה במגוון של ארגונים – פרטיים, חברתיים או ציבוריים (כולל חברות ב- Fortune 500).
לשרון MBA במימון ואסטרטגיה מהאוניברסיטה העברית (אותו סיימה בהצטיינות). בימים אלו היא שוקדת על דוקטורט העוסק בהערכת הפוטנציאל של צוותי המייסדים בחברות הזנק בראשית דרכם.

טליה פורה

האוניברסיטה העברית בירושלים

טליה בוגרת תואר ראשון  ביחסים בינלאומיים ומזרח אסיה. כיום, טליה סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות של אסטרטגיה ויזמות, ועובדת במרכז החדשנות של האוניברסיטה, ASPER-HUJI innovate, כרכזת תוכנית ההאצה של האוניברסיטה.  כמו כן, טליה היא נציגת ישראל לדור הצעיר באו”ם.

אביגיל מרטנס וגשל

עוזרת ההוראה
האוניברסיטה העברית בירושלים

דוקטורנטית לאשורולוגיה באוניברסיטת וירצבורג. בעלת תואר ראשון באשורולוגיה ומקרא ותואר שני באשורולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

פרופ’ שמואל רייס

מרצה ורכז הקורס
האוניברסיטה העברית בירושלים

פרופ’ שמואל רייס הוא רופא משפחה ותיק, מנהל אקדמי של המרכז לחינוך רפואי של הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית, יו”ר שותף של כוח המשימה של ה-Lancet על שואה ורפואה. מחברם של יותר מ-150 מאמרים ופרקי ספרים ברפואה , יועץ ומורה בתחומים רבים ומגוונים בחינוך רפואי בארץ ומחוצה לה.

ד”ר מיכאל ביגל

בימוי
האוניברסיטה העברית בירושלים

ד”ר מיכאל ביגל הוא במאי, עורך ומפיק סרטים דוקומנטריים וחינוכיים.  עד היום ביים וערך מעל 800 סרטים וסרטונים. עד סוף שנת 2020 היה במשך 28 שנה מנהל של היחידה למולטימדיה בהוראה של הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. ד”ר ביגל הוא בעל דוקטור בביוכימיה של האוניברסיטה העברית ובוגר בקולנוע של בית הספר לאמנות קמרה אובסקורה.

לילך לוי

האוניברסיטה העברית בירושלים

עורכת וידאו ראשית וצלמת וידאו ביחידה להוראה מקוונת באוניברסיטה העברית – בוגרת בצלאל במחלקה לאמנויות המסך ב- 2017. בעלת ניסיון בבימוי, צילום ועריכה בתחומים של קולנוע נסיוני, דוקומנטרי, וידאו ארט וסרטים קצרים.

נמרוד שתיל

מעצב למידה
האוניברסיטה העברית בירושלים

אני מעצב הלמידה ביחידה להוראה מקוונת באוניברסיטה העברית. יש לי ניסיון רב בתחום עיצוב הלמידה. במסגרת תפקידי אני מסייע בפיתוח הקורסים המקוונים משלב הפיצוח, הפיתוח והעלאת הקורס לפלטפורמות השונות.

בואו נספר לחבר'ה
לינקדאין
פייסבוק

הקורסים שלנו

0
שפות
Arrow of the button
אנגלית
טורקית
סינית
עברית
ערבית
רומנית
רוסית
תאית
0
ארגונים
Arrow of the button
HIT - המכון הטכנולוגי חולון
JLM Impact - Innovation & Entreprenership
אוניברסיטת אריאל בשומרון
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
אוניברסיטת בר-אילן
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת רייכמן
אוניברסיטת תל אביב
אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה
אקדמיית אלקאסמי
בית הספר לעבודה סוציאלית
בסמ"ח
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב
ג'וינט ישראל
האוניברסיטה העברית בירושלים
האוניברסיטה הפתוחה
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
האקדמית גורדון
הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
המכון למדיניות העם היהודי
המכללה האקדמית אחוה
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל
המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום
המכללה האקדמית ספיר
המכללה האקדמית תל-חי
המכללה הלאומית לכבאות והצלה
המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט
המרכז הארצי לבחינות והערכה
המרכז הישראלי לחקר וקידום מדיניות בסוכרת ע"ש ד"ר פסח סגל
המרכז לחינוך סייבר
המשרד לשוויון חברתי
הסוכנות היהודית לארץ ישראל
הרשות הארצית למדידה והערכה בחינוך
חיל האוויר
יד ושם
מדור טי"ל
מדרסה
מכון ויצמן למדע
מכון מופ"ת
מכללה אקדמית הדסה ירושלים
מכללת סמינר הקיבוצים
מכללת שאנן - המכללה האקדמית הדתית לחינוך
מכללת תלפיות
מערך הדיגיטל הלאומי
מערך הסייבר הלאומי
משטרת ישראל
משרד האוצר
משרד הבריאות
משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה
משרד החינוך
משרד המשפטים
משרד העבודה
משרד העלייה והקליטה
משרד הפנים
משרד הרווחה והביטחון החברתי
נציבות שירות המדינה
קמפוס IL
קרן מנדל-ישראל
רשות האוכלוסין וההגירה
שירות התעסוקה
0
יעדי למידה
Arrow of the button
הכנה לבגרויות
השכלה אקדמית
פיתוח אישי
פיתוח מקצועי
קורסי העשרה
שער לאקדמיה
שער להייטק
שער לקריירה
0
תעודה
Arrow of the button
כולל תעודה
כולל תעודה בתשלום
לא כולל תעודה
הוספת סינון
plus-button
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה
איפוס סינון
icon of filter
סידור לפי רלוונטיות
icon of filter
סידור לפי רלוונטיות
סידור לפי החדש ביותר
סידור לפי הישן ביותר
סידור לפי שם (א' - ת')
סידור לפי שם (ת' - א')
מוצגות תוצאות
סידור לפי רלוונטיות
icon filter
סידור לפי רלוונטיות
סידור לפי החדש ביותר
סידור לפי הישן ביותר
סידור לפי שם (א' - ת')
סידור לפי שם (ת' - א')
icon filter
סינון
icon filter
מוצגות קורסים
שפות
ארגונים
יעדי למידה
תעודה
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה
הציגו תוצאות

בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית בירושלים

קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית בירושלים, קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית בירושלים

ניהול פרויקטים - מרעיון לביצוע

מבוא למחשבת ישראל

האוניברסיטה הפתוחה