שינוי שפה
שינוי שפה
התחברות \ הרשמה
התחברות \ הרשמה
קטלוג
קטלוג
צור קשר
צור קשר

Ministry of Education

206
1
82

about the Ministry of Education

206
1
82

:

פייסבוק
לינקדאין

הגר אור

Ministry of Education

מדריכה ארצית באגף עובדי הוראה בתפקידי הדרכה, משרד החינוך.
מרצה בסמינר הקיבוצים ובעלת תואר ראשון בתחום שילוב אומנויות בחינוך ותואר שני במדעי היהדות – ספרות עברית ומגדר.
מוכרת כ’מומחית בתחומה’ מטעם משרד החינוך, בתחומי הפדגוגיה הדיגיטלית, פיתוח קורסים מקוונים והדרכה.

מעין אמיתי

מומחה תוכן
Ministry of Education

פסיכולוג ארגוני, מנחה קבוצות, מאמן ומגשר, מומחה למנהיגות, למידה ארגונית, קבלת החלטות, לפיתוח ארגונים ומנהלים בגישה תוצאתית ולניהול קריירה. מפתח גישות “ניהול מולקולארי” ו”נ.ע.ה – ניהול עצמי התנהגותי. מייסד, בעלים ומנכ”ל חברת  – R.O.C מומחים לפיתוח ארגוני תוצאתי, מזה 20 שנים, בעל ניסיון של 27 שנים ביעוץ ארגוני מערכתי, פיתוח וליווי מנהלים, בייעוץ לתהליכי שיפור ושינוי ארגוניים בחברות ישראליות וגלובאליות בכל הגדלים, מרמת העסק הקטן והעצמאי הבודד ועד רמת התאגיד, בכל תחומי המשק. מייסד ומנכ”ל משותף ב Reality check – הקליניקה לקבלת החלטות. מרצה ומנהל אקדמי של קורסי אימון מנהלים ואימון קריירה במכללת יוזמות, שימש כמנהל אקדמי של תוכניות המנהיגות ופיתוח המנהלים וכמרצה בכיר ב”תפנית” – ביה”ס ללימודי הניהול באונ’ הפתוחה, כמרצה בכיר במרכז הישראלי לניהול (המי”ל), כמנחה קבוצות ויועץ ארגוני בביה”ס לפיתוח מנהיגות בצה”ל (ביסל”ם), וכיועץ ארגוני  ומוביל פרויקטי פיתוח ארגוני בחברת “מנהיגות-מכון יעוץ לארגונים לומדים”.

הכשרה מקצועית:

  • תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה
  • תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר מולטי דיסציפלינרי למצטיינים באוניברסיטת חיפה (תוכנית “אופקים”), בהצטיינות יתרה
  • בעל תעודת מגשר מוסמך מטעם גומא-גבים המרכז לגישור, אימון ושיתופי פעולה

יפעת ויצמן

יועצת פדגוגית
Ministry of Education

אמרי אביטן

Ministry of Education

התחלתי את עבודתי בחינוך כעובד נוער בחינוך הבלתי פורמלי במסגרות שונות, במהותי אני קודם כל עובד נוער. ב- 2008 הקמתי את “מרכז סופיה – לפילוסופיה יישומית”, מתוך אמונה שתפקידנו כאנשי חינוך הוא לעורר את הילדים להשתומם ולהתפלא. לעורר את הסקרנות הטבעית, במקום להעביר להם ידע או למלא אותם בתשובות שלנו. “הרי להשתומם הוא סימן ההיכר של הפילוסוף” (אפלטון) “וכל פעם שאלמד את תלמידיי דבר כל שהוא, אמנע מהם את היכולת לגלות את הדבר בעצמם” (פיאז’ה).

כיום אני מנחה בארגון ‘ערי חינוך’, אשר מבחינתי משלב מהויות של השתוממות, רצון ומוכנות לאתגר, להעז, לחלום ולפרוץ אל מעבר לידוע ולבטוח ובכך יוצר חיבור בין הצד החוקר, המשתומם והמתפרץ שבי, לתפיסתי החינוכית הרואה בכל ילד יצור מושלם שזקוק לכמה שפחות הפרעה בתהליך הלמידה. כשנשאר לי קצת זמן אני פעיל חברתי באתגרים לוקאליים וארציים. נשוי +3. גר בפרדס חנה. בעל תואר ראשון בפילוסופיה מהאוניב’ הפתוחה ותואר שני בייעוץ ארגוני מאוניב’ בר-אילן. כיום, במסגרת הדוקטורט, אני חוקר בבית ספר לחינוך של אוניב’ ת”א, את הקשר בין עירוניות, קהילה ומסגרות חינוך בלתי פורמליות.

ליה מאור בקר

מרצה
Ministry of Education

יזמית בתחום החדשנות החינוכית ומנהלת פדגוגית של תוכנית How2MOOC בערי חינוך.
בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה. מרצה ומנחה בקורסי הנחיית קבוצות, מלווה מורים ומנהלים בתהליכי שינוי, ב 2013 נעניתי לקריאה של מנכ”ל ערי חינוך יעקב הכט להכשיר וללוות מורים שילמדו MOOC בכיתות על פי מודל הנבחרת של ערי חינוך. מאז אני עומדת בראש הצוות שמפתח את המודל ומכשיר מורים במערכת החינוך להפוך למוקסטרים.
לימים קראנו למודל How2MOOC. ה-MOOC הוא תופעה ייחודית ובלתי נמנעת שיכולה לשנות את פני החינוך. אולם אני מאמינה כי ה Game Changer  האמיתי הוא בלמידת ה MOOC על פי מודל How2MOOC.
בדרך זו נוכל כולנו לייצר שינוי במערכת החינוך. גם בתפקיד המורה  וגם בתפקיד התלמידים. מודל H2M מאפשר לתלמידים לצרוך ידע באופן אקטיבי , לבטא את הייחודיות האישית שלהם ולקחת את האחריות לתהליך הלמידה מתגוררת בפרדס חנה-כרכור עם בנזוגי נמרהוד וילדינו יובל והללי.

פרופ’ עזרי טרזי

מרצה
Ministry of Education

ראש המסלול לעיצוב תעשייתי בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון.

עינת קריצ’מן

מפמ"ר מגמת אומנויות העיצוב
Ministry of Education

שלומית ראונר

מרצה
Ministry of Education

היחידה לתומכי הוראה , מינהל עו”ה

עדי רוזן

מרצה ומפתח חומרי למידה בפיזיקה
Ministry of Education

לעדי רוזן הוא בעל תואר ראשון ותואר שני מהאוניברסיטה העברית בירושלים (בהצטיינות). עסק בהוראת פיזיקה בכיתות י – י”ב במשך 42 שנה. במקביל להוראה, עבד במחלקה להוראת המדעים במכון ויצמן למדע במשך 27 שנה. תחומי עיסוקיו המרכזיים במכון ויצמן היו פיתוח והוצאה לאור של  15 ספרי לימוד. תכנן ניסויי מעבדה חדשים, פיתח את רשימת הניסויים הארצית לתלמידי פיזיקה ומיין לפי קריטריונים שונים. ושימש מרצה בקורסים ובהשתלמויות מורי פיזיקה שהתקיימו במכון. כמו כן הוא יזם (עם אחרים) שינוי של תכנית הלימודים בפיזיקה, ופיתח כ- 70% ממנה. בנוסף לכך, עדי רוזן מילא כמה תפקידים במשרד החינוך: שימש במשך 3 שנים כמפקח ארצי לפיזיקה, ובמשך 10 שנים כמפקח ארצי על הוראת הפיזיקה במכינות הקדם אקדמיות במוסדות להשכלה גבוהה. הוא הדריך (תפקיד המכונה “מדריך ארצי”) את מורי פיזיקה בתיכונים במשך 20 שנים. כמו כן ערך את דפי הנוסחאות והקבועים הפיזיקליים המשמשים בבחינות הבגרות. עדי שימש חבר וועדת המקצוע לפיזיקה במשך כ- 20 שנה.

עדי רוזן עבד כמרצה לפיזיקה במכללת בית ברל במשך 13 שנה ופרסם 36 מאמרים רובם בעיתון תהודה (עלון מורי הפיזיקה בהוצאת מכון ויצמן למדע). ערך עריכה מדעית ופדגוגית שמונה ספרי לימוד בפיזיקה. ופיתח בשנות השמונים תוכנת מחשב שנועדה לאפשר ניתוח ממוחשב של תוצאות ניסויים. עדי רוזן הרצה בכנס בין-לאומי של אנשי הוראת המדעים ושל אסטרופיזיקאים בסן-דיאגו שבקליפורניה בנושא “מערכות ייחוס”. בשנת 2016 הוא יצא לגמלאות, והמשיך בעבודתו כמרצה במכללת בית ברל, והוא מפתח שני כרכים בנושא “אלקטרומגנטיות” ושני כרכים בנושא “מערכות ייחוס”.

קורינה פולינגר

אחראית על בקרת האיכות של החומרים בקורס
Ministry of Education

ילידת רומניה, תואר שני בהנדסת חשמל.
בארץ לימדתי פיזיקה תלמידי חטיבה עליונה ברמה של  5יח”ל במשך 35 שנה, מתוכם 19 שנה בחמד”ע תל אביב, הייתי תמיד זמינה לעזור, תמיד האמנתי ביכולות של כל תלמידה ותלמיד, עודדתי אותם להתמיד, לא לוותר, לא להתייאש. שילוב בין לימוד תיאורטי, ניסויי מעבדה רבים ומגוונים ופתרון בעיות מושכל היה השילוב המנצח.
התמורה למאמצי היה כשבכל שיעור ראיתי בעיניים של תלמידי כיצד מתרחבות ומתעמקות אצלם ההבנה וההנאה מהלימודים.
הרבה שנים הייתי גם חברה בקבוצת הפיזיקה במחלקה להוראת המדעים של מכון ויצמן למדע

איריס פלד

מנהלת ומתאמת הקורס, מרצה ומפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

איריס מורה ורכזת פיזיקה, מלמדת בחטיבה העליונה , גימנסיה קציר בחולון, מזה 31 שנים. לאורך כל התקופה, הגישה אלפי תלמידים לבחינות הבגרות בפיזיקה ברמת 5 יח”ל. רבים מתלידיה הגיעו לעמדות מפתח בתעשיה ובאקדמיה.
כמו כן, איריס מדריכה מחוזית וארצית בפיקוח על הוראת הפיזיקה. מתוקף תפקידה היא חונכת מורים חדשים וותיקים, מפתחת ומרצה בהשתלמויות רבות בנושאים מגוונים העוסקים בפדגוגיה בפיזיקה ויישומה בדרכים חדשניות באמצעות כלים טכנולוגיים.
בנוסף איריס אחראית על פרוייקט “הקורס האקדמי המקוון” , החושף תלמידי תיכון ללימודים אקדמאיים ומעודד אותם לשאוף גבוה.
כמורה, איריס מאמינה כי הדבר החשוב ביותר הוא לאהוב את בני הנוער, להאמין שכל אחד יכול להגיע לכל מקום שישאף, אם הוא מוכן להשקיע מאמץ. מורה שאוהב את תלמידיו, יוכל לעורר בהם את הסקרנות ולהדביק אותם בהתלהבותו. הרצון לדעת טמון בכל אחד, רק צריך לעורר בהם את הענין

קובי שורצבורד

מנהל הפיתוח בקורס מרצה ומפתח חומרי למידה
Ministry of Education

מורה לפיזיקה 20 שנה, מוביל קהילות מורים לפיזיקה מטעם המחלקה להוראת המדעים מכון וייצמן למדע ומדריך מחוזי ראשי בפיקוח להוראת הפיזיקה.
נשוי לשרון ואבא למאור ונועם.
בעל תואר ראשון להוראת המדעים בהתמחות למתמטיקה, הפקולטה לחינוך, הטכניון.
בעל תואר שני בהוראת המדעים בהתמחות להוראת הפיזיקה בתכנית רוטשילד-וייצמן, מכון וייצמן למדע.
מלמד פיזיקה במרכז חינוך ליאו באק בחיפה, שם משמש גם כרכז הפיזיקה ומנהל תחום מדעים וטכנולוגיה.
זוכה פרס קרן טראמפ להוראה איכותית לשנת 2013 וזוכה פרס עמוס דה-שליט ז”ל למורה מצטיין לפיזיקה 2019.
מאמין כי ניתן ללמד פיזיקה עם חוויה והנאה בעזרת פעילויות חווייתיות לתלמידים ולא רק עם משוואות ותרגילים במטרה ליצור סקרנות והגברת מוטיבציה תוך העמקת ההבנה. רואה חשיבות גדולה לעודד יותר בנות לבחור את הפיזיקה כמקצוע מוגבר בתיכון והוא בצוות ייחודי וייעודי לכך בפיקוח להוראת הפיזיקה

ד”ר צביקה אריכא

מפמ"ר פיזיקה
Ministry of Education

ד”ר אורנה בלומברגר

מרכזת הפיקוח על הפיזיקה
Ministry of Education

עמית יוסוביץ׳

מפתח
Ministry of Education

עבדל מלק מסלחה

אחראי תרגום והפקה בערבית
Ministry of Education

ד”ר אבי כהן

מפמ"ר מדעי המחשב
Ministry of Education

רחל פרלמן

מרכזת הפיקוח על מדעי המחשב מנהלת פיתוח הקורס מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

קרן כליף

מפתחת חומרי הלמידה המצולמים ומרצת הקורס
Ministry of Education

יהודה אבני

מדריך ארצי אחראי בקרת האיכות של החומרים בקורס
Ministry of Education

ופיק נסאר

תרגום והפקה בערבית
Ministry of Education

ולרי פקר

מפתח חומרי למידה
Ministry of Education

דורית בן-דוד

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

ינון ברנע

בקרת האיכות של החומרים בקורס
Ministry of Education

דנה עברי אבן חיים

ראש צוות פיתוח AI וציידת באגים.
Ministry of Education

בוגרת היחידה 81, כיום מנהלת פיתוח למידה במרכז לחינוך סייבר, לאחר שנים בתפקידים טכנולוגיים בחברות הייטק וסטארטפים.

חגית כהן

בקרת האיכות של החומרים בקורס
Ministry of Education

אירית סעדון

בקרת האיכות של החומרים בקורס
Ministry of Education

שירה צ’רני

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

ברכה עסיס

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

אילן קוסקי

Ministry of Education

מנכ״ל קבוצת בי לייט המסייעת לארגונים, צוותים ואנשים לממש את פוטנציאל המנהיגות שלהם, לשפר ביצועים ולהרחיב את השפעתם.
אילן יועץ אסטרטגי ומנטור מוביל, בעל ניסיון ניהולי-ייעוצי של למעלה מ- 30 שנה, מנחה תכניות מנהיגות ומנהלים, סא״ל במיל׳, מומחה בפיתוח מצוינות אישית וארגונית ושיפור ביצועים.
בהשכלתו, בוגר תואר שני במנהל עסקים, והסמכות מקצועיות כיועץ ארגוני, מנחה קבוצות, מאמן מנהלים, מאמן אישי, ומבקר פנים ארגוני.

ד”ר עומר חורש

יועץ מדעי ומפתח חומרי למידה
Ministry of Education

ד”ר חורש הוא מורה לביולוגיה ורכז מקצוע בתיכון הראשונים בהרצליה. מפתח ומוביל התכנית היחודית בביולוגיה – “ביולוגיה חוקרת”. בעל תואר ראשון .B.Sc בביולוגיה, תואר שני .M.Sc במסלול למערכות אקולוגיות ותואר שלישי, .Ph.D בביוכימיה מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן בעל פוסט דוקטורט בביולוגיה מולקולרית והנדסה גנטית מטעם אוניברסיטת וויומינג בארה”ב. מתמחה בכתיבת תכניות לימודים, ייעוץ מדעי ופיתוח מעבדות חקר במסגרת המרכז לתמיכה במעבדות הביולוגיה, אוניברסיטת בר אילן. מרכז קהילת מורי ביולוגיה באזור המרכז ומדריך מורים בהשתלמויות שונות, כולל במדעי הסביבה ובהוראת סיורים אקולוגיים

רות אברהם

Ministry of Education

רות אברהם בעלת תואר ראשון במדעי החיים ותואר שני בהוראת המדעים מטעם אוניברסיטת תל אביב.  גימלאית. בעבר מורה לביולוגיה ורכזת מקצוע בתיכון כצנלסון, כפר סבא. רכזת אולימפיאדת החקר לביולוגיה במשך 8 שנים (כולל כתיבת כל השאלות לשלבים השונים של התחרות). חברת צוות בפרוייקט כתיבת ספר לימוד לחטיבת ביניים באוניברסיטת בר אילן. חברת צוות בועדה לכתיבת בחינות בגרות בביולוגיה במשך כעשרים שנה,  ויו”ר הוועדה במשך שש שנים.

דפנה צוק

רכזת פדגוגית
Ministry of Education

בעלת תואר ראשון בביולוגיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני מאוניברסיטת בן גוריון. מורה ורכזת ביולוגיה בבית הספר התיכון בקבוצת יבנה ומנחה לביולוגיה

ד”ר אירית שדה

מפמ"ר ביולוגיה
Ministry of Education

ד”ר שדה היא מנהלת תחום דעת (מפמ”ר) ביולוגיה במשרד החינוך. בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בבוטניקה מהאוניברסיטה העברית ותואר שלישי בהוראת המדעים מאוניברסיטת בר אילן. בעבר שימשה שבע שנים מפמ”ר מדעי הסביבה. קודם לכן הייתה מורה לביולוגיה ולמדעי הסביבה בקריית חינוך אורט יד לבוביץ’. שימשה מנחה לביולוגיה, שותפה לפיתוח יחידת הביוסיור, יחידות “הסדנה הסביבתית”, ולכתיבת כמה ספרי לימוד: “מזרע לזרע”, “ביוטכנולוגיה, סביבה ומה שביניהן” ועוד.

שרה ורטהימר

Ministry of Education

בעלת תואר ראשון במיקרוביולוגיה וביוכימיה, תואר שני במיקרוביולוגיה, ותעודת הוראה בביולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. במשך 40 שנים שימשה מורה ורכזת ביולוגיה, בתיכון העירוני הדתי רמת גן, וכן שימשה כרכזת פדגוגית.
שימשה כמנחה מטעם הפיקוח על הוראת הביולוגיה. שותפה לכתיבת “אוגדן ניסויים בביולוגיה”. במסגרת עבודתה בבר אילן, בצוות פיתוח ותמיכה במעבדות ביולוגיה בבתי ספר, עוסקת בפיתוח ניסויים בביולוגיה ובהשתלמויות מורים ולבורנטים

אורה הירש

עורכת מדעית
Ministry of Education

אורה הירש בעלת תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת הנגב, תואר שני בהוראת המדעים באוניברסיטה העברית, ותעודת הוראה באוניברסיטה בתל אביב. במשך למעלה משלושים שנים שימשה מורה ורכזת ביולוגיה בתיכון “אחד העם” בפתח תקווה.
שימשה כמנחה מטעם הפיקוח על הוראת הביולוגיה. שותפה לכתיבת “אוגדן ניסויים בביולוגיה”.
במסגרת עבודתה בבר אילן, בצוות פיתוח ותמיכה במעבדות ביולוגיה בבתי ספר, עוסקת בפיתוח ניסויים בביולוגיה ובהשתלמויות מורים ולבורנטים.

ד”ר שירי-רבקה מסה

יועצת מדעית
Ministry of Education

שירי מסה בעלת תעודת דוקטורט Ph.D בביולוגיה מולקולרית ובוירולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ותעודת הוראה בביולוגיה מאוניברסיטת בן-גוריון.
במשך עשור מרכזת ומורה במגמת ביולוגיה בתיכון “השלום” במצפה-רמון. במהלך שנים אלו מטמיעה תיאוריה, שיטות וחקר בביולוגיה מולקולרית בשיתוף פעולה עם מרכז פיתוח ותמיכה במעבדות ביולוגיה בבתי הספר.
מנחה מטעם מט”ח את מורי הביולוגיה בהטמעת הוראת MOOC (קורס אקדמי מקוון) בכיתה.
מרצה באוניברסיטת אריאל קורס בוירולוגיה לסטודנטים מגמת קדם-רפואה

נורית שושני-הכל

יועצת אוריינות
Ministry of Education

ד”ר נעה עפרת

מפתחת חומרי למידה ויועצת מדעית
Ministry of Education

ד”ר עפרת היא בעלת תואר ראשון בחקלאות ותואר שני ושלישי במיקרוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית. השתתפה במחקר בסיסי במסגרת השתלמות בתר־דוקטורט במחלקה לביולוגיה מולקולרית באוניברסיטה העברית. במשך 26 שנים עסקה בהוראת הביולוגיה בתיכון, בהנחיית מורים ובהוראה במסגרות על־יסודיות. ניהלה את תחום הביולוגיה במעבדות בלמונטה באוניברסיטה העברית במשך 13 שנים. במסגרת זו עסקה בפיתוח מעבדות בביולוגיה לתלמידי תיכון; בפיתוח תוכניות לימודים מבוססות חקר; בהנחיית סטודנטים בהוראת המעבדות; בארגון השתלמויות מורים ובהנחיית מורים; בארגון כנסי תלמידים, וכן במחקרים העוסקים בקשר בין מרכזי מדע יעודיים חוץ־בית ספריים לבין בתי הספר

מיכל דנין-קרסלמן

מפתחת חומרי למידה ויועצת מדעית
Ministry of Education

ד”ר דנין-קרלסמן היא בעלת תואר ראשון B.Sc במדעי המזון, תואר שני M.Sc בביולוגיה ממכון ויצמן ותואר שלישי Ph.D בביוכימיה מהאוניברסיטה העברית. לד”ר דנין-קרסלמן ניסיון של 17 שנים בהוראת ביולוגיה בתיכון ציבורי במחוז לוס אנג’לס, קליפורניה. במהלך עבודתה התנסתה ד”ר דנין-קרלסמן בפיתוח חומרי לימוד לפי שיטת Next Generation Science Standards NGSS. שיטה זו מאגדת את תוכני הלימוד עם עקרונות מדעיים כלליים ומיומנויות חקר בבניית יחידות לימוד מבוססות תופעה

ורד מרום

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

ד”ר איריס קרונקר-חזן

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

טל גבאי

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

עפרה נונפו

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

דפנה אזולאי

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

תרצה גדרון

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

טובה לוי

יועצת אוריינות
Ministry of Education

ד”ר פרחיה תמר וקסמן

יועצת מדעית
Ministry of Education

ד”ר פרחי וקסמן היא מורה ורכזת מגמת ביולוגיה בתיכון שמעון בן צבי בגבעתיים, מדריכה ארצית בביולוגיה וסגנית מנהלת אקדמית של המרכז לפיתוח ותמיכה במעבדות הביולוגיה בבתי הספר, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת בר־אילן. בעלת תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת בר־אילן, תואר שני במחלקה לביולוגיה  מהאוניברסיטה העברית בירושלים במסלול להוראת הביולוגיה, ותואר שלישי בהוראת ביולוגיה מאוניברסיטת בר־אילן. בעלת ניסיון עשיר בפרויקטים בינלאומיים בהוראת הביולוגיה, כולל כתיבת שאלות לתחרות אולימפיאדת החקר בביולוגיה. ד”ר וקסמן חוקרת בתחום הוראת המדעים ומדעי המוח.

רענן דונביץ

מפתח חומרי למידה
Ministry of Education

יובל חדד

מפתח חומרי למידה
Ministry of Education

סהר ריחאני בשאראת

מפתחת חומרי למידה || תרגום לשפה הערבית
Ministry of Education

מורן פרבר

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

יעל דורפמן

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

רבקה פרידלנד כהן

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

רחלי ברדו

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

בלהה גלעד

מפתחת חומרי למידה
Ministry of Education

איאד דראושה

תרגום לשפה הערבית
Ministry of Education

נג׳לאא אבו חמאד

תרגום לשפה הערבית
Ministry of Education

מאג’ד יאסין

הפקה ותרגום לערבית
Ministry of Education

נוין אבורומי

הפקה ותרגום לערבית
Ministry of Education

הילה עופרי

מומחית תוכן
Ministry of Education

דוברת ומנהלת הסברה של מפקד האוכלוסין

נעה רסט

מומחית תוכן
Ministry of Education

אחראית ניו מדיה

 

 

 

נעמה כהן ברוכי

מומחית תוכן
Ministry of Education

מדריכה בפיקוח על הוראת האזרחות

 

אינה פלוטוב

מומחה תוכן
Ministry of Education

מנהלת היחידה למידענות ותקשוב באגף לחינוך הגיל הרך

נילי פלורס

מומחה תוכן
Ministry of Education

מדריכה ארצית לתקשוב בגילאי 3-6, באגף לחינוך הגיל הרך

מור סבג

מומחה תוכן
Ministry of Education

מדריכה ארצית למידענות באגף לחינוך הגיל הר

ז’אנה גיסר

מומחה תוכן
Ministry of Education

מדריכה מרחבית מחוז מרכז, מומחית תחום טכנופדגוגיה

אנדריאה וונדי בירנבוים

יועצת תוכן
Ministry of Education

ראשת היחידה לפיתוח מקצועי בחטיבת תקשוב וטכנולוגיות בחינוך. בעלת תואר שני בטכנולוגיות למידה. מדריכה במשרד החינוך בתחומים של פיתוח מקצועי, טכנו-פדגוגיה, פיתוח תוכן ותוכניות למידה למורים.

ד”ר שושי רייטר

מומחה תוכן
Ministry of Education

תחום המומחיות ויסות עצמי בלמידה ומנהיגות יזמית. מפתחת תוכניות פדגוגיות, מרצה, מנחת סדנאות חוקרת ויועצת אירגונית  תחומי עניין : חדשנות ועתידנות פדגוגית ואירגונית, מפתחת מודל חמס”ה ושלומות (. (Well-being)   ד”ר רייטר הינה הבעלים של – מרכז רייטר למנהיגות אישית וארגונית. היא מומחית בינלאומית לתיאוריית האילוצים (TOCהיא עורכת סמינרים והרצאות ברחבי הגלובוס, ומציגה בכנסים רבים. ד”ר רייטר פיתח ומעביר קורסים בנושאי ניהול מידע ותקשורת בין אישית לרבות יישוב קונפליקטים. היא השתתפה בפרויקטים של האיחוד האירופי עבור ארגוני אשכול ופרויקטים של חינוך.

ד”ר רייטר מרצה בקריה האקדמית אונו בתואר השני . בטכניון העבירה קורסים בהתנהגות ארגונית ומשאבי אנוש, העוסקים בדילמות, תרבות ארגונית וניהול ידע. עבודתה בבתי הספר בארץ ובחו”ל מכוונת להעלאת הישגים והובלת  חדשנות. תחומי המחקר והפיתוח שלה הם בתהליכים ממוקדי זרימה, תוך שימוש בכלי TOC לזריזות, שינוי הוליסטי וצמיחה מתמשכת. עבודתה זכתה להכרה על ידי חדשנות בינלאומית בארגוני חינוך ומחקר ומחקר כגון ICA ו-AREA. היא פיתחה את מודל 5E ליזמות ורווחה שיוצר גוף ידע הוליסטי לניהול ארגונים וצמיחה אישית. ד”ר רייטר סיימה את הדוקטורט שלה מאוניברסיטת חיפה בתחום ה-SRL -ניהול עצמי.

חגית מלכה-הרטף

מנהלת קורס
Ministry of Education

מובילה פעולות הדרכה לקהלים שונים במערכת החינוך, במטרה לחזק תרבות הערכה פנימית בית ספרית המקדמת הערכה לשם למידה.

צוות ההדרכה שבניהולה מקדם את תפקיד רכזות ורכזי הערכה בית ספריים וקהילות למידה לרכזות ולרכזי הערכה. רכזי ההערכה בשיתוף בעלי תפקידים נוספים, פועלים לקידום פעולות הערכה פנימיות העונות על צרכי בית הספר. בנוסף, ניהלה צוותי עבודה ייעודיים שהוקמו לצורך פיתוח כלים להערכת עובדי הוראה (מורים, מנהלים, סגני מנהלים, גננות, יועצות חינוכיות ועוד) והייתה חברה בפיתוח מודל ההערכה המעצבת המופעל כיום בהערכת עובדי הוראה.

איילת טל

מומחית תוכן
Ministry of Education

חברה בצוות תחום הדרכה והערכת עובדי הוראה בראמ”ה. מפתחת הדרכה בנושא הערכה בחינוך. מנחה קהילות למידה לרכזי הערכה וקהילות למידה למנחי קהילות. מנחה ומלווה רכזי הערכה לפיתוח תרבות הערכה בית ספרית ברוח הערכה לשם למידה.
בתפקידה הנוסף סייעה בבניית הכלים למרכזי הערכה למועמדים להוראה בחברה הערבית ומלווה מזה שלוש שנים את המרכזים בפעולתם מורה למתמטיקה ורכזת הערכה לשעבר.

ד”ר שרי רפקא מאסה

Ministry of Education

רותי אברהם

Ministry of Education

ד”ר עירית שדה

Ministry of Education

דקלה פינקלשטיין

רכזת פדגוגית
Ministry of Education

בעלת תואר ראשון בחקלאות, מהאוניברסיטה העברית, תעודת הוראה מטעם האוניברסיטה העברית ותואר שני בהוראת המדעים מאוניברסיטת תל אביב. מורה לביולוגיה באורט קריית גת, מובילה קהילת מורים ומנחה לביולוגיה.

נוהא מריח

מתרגמת
Ministry of Education

ד”ר תמי סבג שושן

הרשות הארצית למדידה ולהערכה
Ministry of Education

מרכזת בכירה מבחנים ארציים

ד”ר הדס גלברט

הרשות הארצית למדידה ולהערכה
Ministry of Education

מנהלת תחום הערכה מעצבת

אביחי בן לאה

Ministry of Education

מנהל בית לא״ה: למידה, אימון, הכשרה

חינוכאי • מומחה בחינוך ובהוראה של אוכלוסיות מאתגרות • יועץ ארגוני-פדגוגי • מורה מורים • מכשיר בעלי תפקידים בחינוך • מפתח תוכן בחינוך.

עביר אבו זהיא

מומחית תוכן ומרצה
Ministry of Education

עביר עובדת בעמותת ויקימדיה משנת 2021. היא מנהלת את תוכניות החינוך והאקדמיה של העמותה בחברה הערבית בישראל. בוגרת תואר ראשון B.Ed בתקשורת וקולנוע, עובדת כשנתיים בעמותת ויקימדיה ישראל בתפקיד מנהלת חינוך ואקדמיה, מעבירה השתלמויות והרצאות בנושא כתיבת ויקיפדיה בערבית, מלווה מורים, תלמידים מרצים וסטודנטים בתוכנית.

עסאם קלעאני

תרגום והפקה בערבית
Ministry of Education

דפנה לוי רשתי

מצגות הקורס
Ministry of Education

תוכנית לימוד

חדר כושר ניהולי

Ministry of Education
לינקדאין
פייסבוק

0
Languages
Arrow of the button
English
Turkish
Chinese
Hebrew
Arabic
Romanic
Russian
Thai
0
Institutions
Arrow of the button
HIT Holon Institute of Technology
JLM Impact - Innovation & Entreprenership
Ariel University
Ben Gurion University of the Negev
Bar-Ilan University
University of Haifa
Reichman University
Tel Aviv University
Oranim Academic College and Teaching
Al-Qasemi Academic College of Education
The School of Social Work
Basmach
Bezalel Academy of Art and Design
The Joint
The Hebrew University of Jerusalem
Open University of Israel
Jerusalem Academy of Music and Dance
Gordon College of Education
Technion - Israel Institute of Technology
Israel Central Bureau of Statistics
Jewish People Policy Institute
Achva Academic College
Ashkelon Academic College
Beit Berl College
Braude College of Engineering Karmiel
Hemdat Hadarom Academic College of Education
Sapir Academic College
Tel-Hai Academic College
National Fire and Rescue Academy
The Academic College Levinsky-Wingate (Wingate Campus)
National Institute for Testing and Evaluation
The Israeli Center for Research and Policy Promotion in Diabetes named after Dr. Pesach Segal
The Cyber Education Center
Ministry for Social Equality and the Advancement of the Status of Women of Israel
Jewish Agency for Israel
National Authority for Measurement and Evaluation in Education
Israeli Air Force
Yad Vashem
Mador Til
Madrasa
Weizmann Institute of Science
Mofet Institute
Hadassah Academic College- Jerusalem
Kibbutzim College
Shanan College – the religious academic college for education
Talpiot College of Education
Israel National Digital Agency
Israel National Cyber Directorate
Israel Police
Ministry of Finance
Ministry of Health
Ministry of Science and Technology of Israel
Ministry of Education
Ministry of Justice of Israel
Ministry Of Labor
Ministry of Aliyah and Integration
Ministry of Interior
Ministry of Welfare and Social Affairs
Civil Service Commission
Campus IL
Mandel Foundation-Israel
Population and Immigration Authority
Israel employment service
0
Learning Targets
Arrow of the button
Preparation for Matriculation Exams
Academic education
Personal Development
Professional Development
Enrichment Courses
Entry to Academy
Entry to High-Tech
Entry to Career
0
Certificate
Arrow of the button
Including a Certificate
Including a Paid Certificate
Excluding a Certificate
plus-button
Academic credit
Learning Pace
Duration
Subtitles Language
Technology and Computers
Exact Science
Life Science
Humanities
Social Science
Personal Development and Skills
Education and Teaching
icon of filter
icon of filter
icon filter
icon filter
icon filter
Languages
Institutions
Learning Targets
Certificate
Academic credit
Learning Pace
Duration
Subtitles Language
Technology and Computers
Exact Science
Life Science
Humanities
Social Science
Personal Development and Skills
Education and Teaching

בשיתוף פעולה עם Ministry of Education

קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם Ministry of Education, קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם Ministry of Education