שינוי שפה
שינוי שפה
התחברות \ הרשמה
התחברות \ הרשמה
קטלוג
קטלוג
צור קשר
צור קשר

משרד החינוך

204
1
80

על משרד החינוך

204
1
80

:

פייסבוק
לינקדאין

הגר אור

משרד החינוך

מדריכה ארצית באגף עובדי הוראה בתפקידי הדרכה, משרד החינוך.
מרצה בסמינר הקיבוצים ובעלת תואר ראשון בתחום שילוב אומנויות בחינוך ותואר שני במדעי היהדות – ספרות עברית ומגדר.
מוכרת כ’מומחית בתחומה’ מטעם משרד החינוך, בתחומי הפדגוגיה הדיגיטלית, פיתוח קורסים מקוונים והדרכה.

אמרי אביטן

משרד החינוך

התחלתי את עבודתי בחינוך כעובד נוער בחינוך הבלתי פורמלי במסגרות שונות, במהותי אני קודם כל עובד נוער. ב- 2008 הקמתי את “מרכז סופיה – לפילוסופיה יישומית”, מתוך אמונה שתפקידנו כאנשי חינוך הוא לעורר את הילדים להשתומם ולהתפלא. לעורר את הסקרנות הטבעית, במקום להעביר להם ידע או למלא אותם בתשובות שלנו. “הרי להשתומם הוא סימן ההיכר של הפילוסוף” (אפלטון) “וכל פעם שאלמד את תלמידיי דבר כל שהוא, אמנע מהם את היכולת לגלות את הדבר בעצמם” (פיאז’ה).

כיום אני מנחה בארגון ‘ערי חינוך’, אשר מבחינתי משלב מהויות של השתוממות, רצון ומוכנות לאתגר, להעז, לחלום ולפרוץ אל מעבר לידוע ולבטוח ובכך יוצר חיבור בין הצד החוקר, המשתומם והמתפרץ שבי, לתפיסתי החינוכית הרואה בכל ילד יצור מושלם שזקוק לכמה שפחות הפרעה בתהליך הלמידה. כשנשאר לי קצת זמן אני פעיל חברתי באתגרים לוקאליים וארציים. נשוי +3. גר בפרדס חנה. בעל תואר ראשון בפילוסופיה מהאוניב’ הפתוחה ותואר שני בייעוץ ארגוני מאוניב’ בר-אילן. כיום, במסגרת הדוקטורט, אני חוקר בבית ספר לחינוך של אוניב’ ת”א, את הקשר בין עירוניות, קהילה ומסגרות חינוך בלתי פורמליות.

ליה מאור בקר

מרצה
משרד החינוך

יזמית בתחום החדשנות החינוכית ומנהלת פדגוגית של תוכנית How2MOOC בערי חינוך.
בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה. מרצה ומנחה בקורסי הנחיית קבוצות, מלווה מורים ומנהלים בתהליכי שינוי, ב 2013 נעניתי לקריאה של מנכ”ל ערי חינוך יעקב הכט להכשיר וללוות מורים שילמדו MOOC בכיתות על פי מודל הנבחרת של ערי חינוך. מאז אני עומדת בראש הצוות שמפתח את המודל ומכשיר מורים במערכת החינוך להפוך למוקסטרים.
לימים קראנו למודל How2MOOC. ה-MOOC הוא תופעה ייחודית ובלתי נמנעת שיכולה לשנות את פני החינוך. אולם אני מאמינה כי ה Game Changer  האמיתי הוא בלמידת ה MOOC על פי מודל How2MOOC.
בדרך זו נוכל כולנו לייצר שינוי במערכת החינוך. גם בתפקיד המורה  וגם בתפקיד התלמידים. מודל H2M מאפשר לתלמידים לצרוך ידע באופן אקטיבי , לבטא את הייחודיות האישית שלהם ולקחת את האחריות לתהליך הלמידה מתגוררת בפרדס חנה-כרכור עם בנזוגי נמרהוד וילדינו יובל והללי.

פרופ’ עזרי טרזי

מרצה
משרד החינוך

ראש המסלול לעיצוב תעשייתי בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון.

עינת קריצ’מן

מפמ"ר מגמת אומנויות העיצוב
משרד החינוך

שלומית ראונר

מרצה
משרד החינוך

היחידה לתומכי הוראה , מינהל עו”ה

עדי רוזן

מרצה ומפתח חומרי למידה בפיזיקה
משרד החינוך

לעדי רוזן הוא בעל תואר ראשון ותואר שני מהאוניברסיטה העברית בירושלים (בהצטיינות). עסק בהוראת פיזיקה בכיתות י – י”ב במשך 42 שנה. במקביל להוראה, עבד במחלקה להוראת המדעים במכון ויצמן למדע במשך 27 שנה. תחומי עיסוקיו המרכזיים במכון ויצמן היו פיתוח והוצאה לאור של  15 ספרי לימוד. תכנן ניסויי מעבדה חדשים, פיתח את רשימת הניסויים הארצית לתלמידי פיזיקה ומיין לפי קריטריונים שונים. ושימש מרצה בקורסים ובהשתלמויות מורי פיזיקה שהתקיימו במכון. כמו כן הוא יזם (עם אחרים) שינוי של תכנית הלימודים בפיזיקה, ופיתח כ- 70% ממנה. בנוסף לכך, עדי רוזן מילא כמה תפקידים במשרד החינוך: שימש במשך 3 שנים כמפקח ארצי לפיזיקה, ובמשך 10 שנים כמפקח ארצי על הוראת הפיזיקה במכינות הקדם אקדמיות במוסדות להשכלה גבוהה. הוא הדריך (תפקיד המכונה “מדריך ארצי”) את מורי פיזיקה בתיכונים במשך 20 שנים. כמו כן ערך את דפי הנוסחאות והקבועים הפיזיקליים המשמשים בבחינות הבגרות. עדי שימש חבר וועדת המקצוע לפיזיקה במשך כ- 20 שנה.

עדי רוזן עבד כמרצה לפיזיקה במכללת בית ברל במשך 13 שנה ופרסם 36 מאמרים רובם בעיתון תהודה (עלון מורי הפיזיקה בהוצאת מכון ויצמן למדע). ערך עריכה מדעית ופדגוגית שמונה ספרי לימוד בפיזיקה. ופיתח בשנות השמונים תוכנת מחשב שנועדה לאפשר ניתוח ממוחשב של תוצאות ניסויים. עדי רוזן הרצה בכנס בין-לאומי של אנשי הוראת המדעים ושל אסטרופיזיקאים בסן-דיאגו שבקליפורניה בנושא “מערכות ייחוס”. בשנת 2016 הוא יצא לגמלאות, והמשיך בעבודתו כמרצה במכללת בית ברל, והוא מפתח שני כרכים בנושא “אלקטרומגנטיות” ושני כרכים בנושא “מערכות ייחוס”.

קורינה פולינגר

אחראית על בקרת האיכות של החומרים בקורס
משרד החינוך

ילידת רומניה, תואר שני בהנדסת חשמל.
בארץ לימדתי פיזיקה תלמידי חטיבה עליונה ברמה של  5יח”ל במשך 35 שנה, מתוכם 19 שנה בחמד”ע תל אביב, הייתי תמיד זמינה לעזור, תמיד האמנתי ביכולות של כל תלמידה ותלמיד, עודדתי אותם להתמיד, לא לוותר, לא להתייאש. שילוב בין לימוד תיאורטי, ניסויי מעבדה רבים ומגוונים ופתרון בעיות מושכל היה השילוב המנצח.
התמורה למאמצי היה כשבכל שיעור ראיתי בעיניים של תלמידי כיצד מתרחבות ומתעמקות אצלם ההבנה וההנאה מהלימודים.
הרבה שנים הייתי גם חברה בקבוצת הפיזיקה במחלקה להוראת המדעים של מכון ויצמן למדע

איריס פלד

מנהלת ומתאמת הקורס, מרצה ומפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

איריס מורה ורכזת פיזיקה, מלמדת בחטיבה העליונה , גימנסיה קציר בחולון, מזה 31 שנים. לאורך כל התקופה, הגישה אלפי תלמידים לבחינות הבגרות בפיזיקה ברמת 5 יח”ל. רבים מתלידיה הגיעו לעמדות מפתח בתעשיה ובאקדמיה.
כמו כן, איריס מדריכה מחוזית וארצית בפיקוח על הוראת הפיזיקה. מתוקף תפקידה היא חונכת מורים חדשים וותיקים, מפתחת ומרצה בהשתלמויות רבות בנושאים מגוונים העוסקים בפדגוגיה בפיזיקה ויישומה בדרכים חדשניות באמצעות כלים טכנולוגיים.
בנוסף איריס אחראית על פרוייקט “הקורס האקדמי המקוון” , החושף תלמידי תיכון ללימודים אקדמאיים ומעודד אותם לשאוף גבוה.
כמורה, איריס מאמינה כי הדבר החשוב ביותר הוא לאהוב את בני הנוער, להאמין שכל אחד יכול להגיע לכל מקום שישאף, אם הוא מוכן להשקיע מאמץ. מורה שאוהב את תלמידיו, יוכל לעורר בהם את הסקרנות ולהדביק אותם בהתלהבותו. הרצון לדעת טמון בכל אחד, רק צריך לעורר בהם את הענין

קובי שורצבורד

מנהל הפיתוח בקורס מרצה ומפתח חומרי למידה
משרד החינוך

מורה לפיזיקה 20 שנה, מוביל קהילות מורים לפיזיקה מטעם המחלקה להוראת המדעים מכון וייצמן למדע ומדריך מחוזי ראשי בפיקוח להוראת הפיזיקה.
נשוי לשרון ואבא למאור ונועם.
בעל תואר ראשון להוראת המדעים בהתמחות למתמטיקה, הפקולטה לחינוך, הטכניון.
בעל תואר שני בהוראת המדעים בהתמחות להוראת הפיזיקה בתכנית רוטשילד-וייצמן, מכון וייצמן למדע.
מלמד פיזיקה במרכז חינוך ליאו באק בחיפה, שם משמש גם כרכז הפיזיקה ומנהל תחום מדעים וטכנולוגיה.
זוכה פרס קרן טראמפ להוראה איכותית לשנת 2013 וזוכה פרס עמוס דה-שליט ז”ל למורה מצטיין לפיזיקה 2019.
מאמין כי ניתן ללמד פיזיקה עם חוויה והנאה בעזרת פעילויות חווייתיות לתלמידים ולא רק עם משוואות ותרגילים במטרה ליצור סקרנות והגברת מוטיבציה תוך העמקת ההבנה. רואה חשיבות גדולה לעודד יותר בנות לבחור את הפיזיקה כמקצוע מוגבר בתיכון והוא בצוות ייחודי וייעודי לכך בפיקוח להוראת הפיזיקה

ד”ר צביקה אריכא

מפמ"ר פיזיקה
משרד החינוך

ד”ר אורנה בלומברגר

מרכזת הפיקוח על הפיזיקה
משרד החינוך

עמית יוסוביץ׳

מפתח
משרד החינוך

עבדל מלק מסלחה

אחראי תרגום והפקה בערבית
משרד החינוך

ד”ר אבי כהן

מפמ"ר מדעי המחשב
משרד החינוך

רחל פרלמן

מרכזת הפיקוח על מדעי המחשב מנהלת פיתוח הקורס מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

קרן כליף

מפתחת חומרי הלמידה המצולמים ומרצת הקורס
משרד החינוך

יהודה אבני

מדריך ארצי אחראי בקרת האיכות של החומרים בקורס
משרד החינוך

ופיק נסאר

תרגום והפקה בערבית
משרד החינוך

ולרי פקר

מפתח חומרי למידה
משרד החינוך

דורית בן-דוד

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

ינון ברנע

בקרת האיכות של החומרים בקורס
משרד החינוך

חגית כהן

בקרת האיכות של החומרים בקורס
משרד החינוך

אירית סעדון

בקרת האיכות של החומרים בקורס
משרד החינוך

שירה צ’רני

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

ברכה עסיס

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

אילן קוסקי

משרד החינוך

מנכ״ל קבוצת בי לייט המסייעת לארגונים, צוותים ואנשים לממש את פוטנציאל המנהיגות שלהם, לשפר ביצועים ולהרחיב את השפעתם.
אילן יועץ אסטרטגי ומנטור מוביל, בעל ניסיון ניהולי-ייעוצי של למעלה מ- 30 שנה, מנחה תכניות מנהיגות ומנהלים, סא״ל במיל׳, מומחה בפיתוח מצוינות אישית וארגונית ושיפור ביצועים.
בהשכלתו, בוגר תואר שני במנהל עסקים, והסמכות מקצועיות כיועץ ארגוני, מנחה קבוצות, מאמן מנהלים, מאמן אישי, ומבקר פנים ארגוני.

ד”ר עומר חורש

יועץ מדעי ומפתח חומרי למידה
משרד החינוך

ד”ר חורש הוא מורה לביולוגיה ורכז מקצוע בתיכון הראשונים בהרצליה. מפתח ומוביל התכנית היחודית בביולוגיה – “ביולוגיה חוקרת”. בעל תואר ראשון .B.Sc בביולוגיה, תואר שני .M.Sc במסלול למערכות אקולוגיות ותואר שלישי, .Ph.D בביוכימיה מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן בעל פוסט דוקטורט בביולוגיה מולקולרית והנדסה גנטית מטעם אוניברסיטת וויומינג בארה”ב. מתמחה בכתיבת תכניות לימודים, ייעוץ מדעי ופיתוח מעבדות חקר במסגרת המרכז לתמיכה במעבדות הביולוגיה, אוניברסיטת בר אילן. מרכז קהילת מורי ביולוגיה באזור המרכז ומדריך מורים בהשתלמויות שונות, כולל במדעי הסביבה ובהוראת סיורים אקולוגיים

רות אברהם

משרד החינוך

רות אברהם בעלת תואר ראשון במדעי החיים ותואר שני בהוראת המדעים מטעם אוניברסיטת תל אביב.  גימלאית. בעבר מורה לביולוגיה ורכזת מקצוע בתיכון כצנלסון, כפר סבא. רכזת אולימפיאדת החקר לביולוגיה במשך 8 שנים (כולל כתיבת כל השאלות לשלבים השונים של התחרות). חברת צוות בפרוייקט כתיבת ספר לימוד לחטיבת ביניים באוניברסיטת בר אילן. חברת צוות בועדה לכתיבת בחינות בגרות בביולוגיה במשך כעשרים שנה,  ויו”ר הוועדה במשך שש שנים.

דפנה צוק

רכזת פדגוגית
משרד החינוך

בעלת תואר ראשון בביולוגיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני מאוניברסיטת בן גוריון. מורה ורכזת ביולוגיה בבית הספר התיכון בקבוצת יבנה ומנחה לביולוגיה

ד”ר אירית שדה

מפמ"ר ביולוגיה
משרד החינוך

ד”ר שדה היא מנהלת תחום דעת (מפמ”ר) ביולוגיה במשרד החינוך. בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בבוטניקה מהאוניברסיטה העברית ותואר שלישי בהוראת המדעים מאוניברסיטת בר אילן. בעבר שימשה שבע שנים מפמ”ר מדעי הסביבה. קודם לכן הייתה מורה לביולוגיה ולמדעי הסביבה בקריית חינוך אורט יד לבוביץ’. שימשה מנחה לביולוגיה, שותפה לפיתוח יחידת הביוסיור, יחידות “הסדנה הסביבתית”, ולכתיבת כמה ספרי לימוד: “מזרע לזרע”, “ביוטכנולוגיה, סביבה ומה שביניהן” ועוד.

שרה ורטהימר

משרד החינוך

בעלת תואר ראשון במיקרוביולוגיה וביוכימיה, תואר שני במיקרוביולוגיה, ותעודת הוראה בביולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. במשך 40 שנים שימשה מורה ורכזת ביולוגיה, בתיכון העירוני הדתי רמת גן, וכן שימשה כרכזת פדגוגית.
שימשה כמנחה מטעם הפיקוח על הוראת הביולוגיה. שותפה לכתיבת “אוגדן ניסויים בביולוגיה”. במסגרת עבודתה בבר אילן, בצוות פיתוח ותמיכה במעבדות ביולוגיה בבתי ספר, עוסקת בפיתוח ניסויים בביולוגיה ובהשתלמויות מורים ולבורנטים

אורה הירש

עורכת מדעית
משרד החינוך

אורה הירש בעלת תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת הנגב, תואר שני בהוראת המדעים באוניברסיטה העברית, ותעודת הוראה באוניברסיטה בתל אביב. במשך למעלה משלושים שנים שימשה מורה ורכזת ביולוגיה בתיכון “אחד העם” בפתח תקווה.
שימשה כמנחה מטעם הפיקוח על הוראת הביולוגיה. שותפה לכתיבת “אוגדן ניסויים בביולוגיה”.
במסגרת עבודתה בבר אילן, בצוות פיתוח ותמיכה במעבדות ביולוגיה בבתי ספר, עוסקת בפיתוח ניסויים בביולוגיה ובהשתלמויות מורים ולבורנטים.

ד”ר שירי-רבקה מסה

יועצת מדעית
משרד החינוך

שירי מסה בעלת תעודת דוקטורט Ph.D בביולוגיה מולקולרית ובוירולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ותעודת הוראה בביולוגיה מאוניברסיטת בן-גוריון.
במשך עשור מרכזת ומורה במגמת ביולוגיה בתיכון “השלום” במצפה-רמון. במהלך שנים אלו מטמיעה תיאוריה, שיטות וחקר בביולוגיה מולקולרית בשיתוף פעולה עם מרכז פיתוח ותמיכה במעבדות ביולוגיה בבתי הספר.
מנחה מטעם מט”ח את מורי הביולוגיה בהטמעת הוראת MOOC (קורס אקדמי מקוון) בכיתה.
מרצה באוניברסיטת אריאל קורס בוירולוגיה לסטודנטים מגמת קדם-רפואה

נורית שושני-הכל

יועצת אוריינות
משרד החינוך

ד”ר נעה עפרת

מפתחת חומרי למידה ויועצת מדעית
משרד החינוך

ד”ר עפרת היא בעלת תואר ראשון בחקלאות ותואר שני ושלישי במיקרוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית. השתתפה במחקר בסיסי במסגרת השתלמות בתר־דוקטורט במחלקה לביולוגיה מולקולרית באוניברסיטה העברית. במשך 26 שנים עסקה בהוראת הביולוגיה בתיכון, בהנחיית מורים ובהוראה במסגרות על־יסודיות. ניהלה את תחום הביולוגיה במעבדות בלמונטה באוניברסיטה העברית במשך 13 שנים. במסגרת זו עסקה בפיתוח מעבדות בביולוגיה לתלמידי תיכון; בפיתוח תוכניות לימודים מבוססות חקר; בהנחיית סטודנטים בהוראת המעבדות; בארגון השתלמויות מורים ובהנחיית מורים; בארגון כנסי תלמידים, וכן במחקרים העוסקים בקשר בין מרכזי מדע יעודיים חוץ־בית ספריים לבין בתי הספר

מיכל דנין-קרסלמן

מפתחת חומרי למידה ויועצת מדעית
משרד החינוך

ד”ר דנין-קרלסמן היא בעלת תואר ראשון B.Sc במדעי המזון, תואר שני M.Sc בביולוגיה ממכון ויצמן ותואר שלישי Ph.D בביוכימיה מהאוניברסיטה העברית. לד”ר דנין-קרסלמן ניסיון של 17 שנים בהוראת ביולוגיה בתיכון ציבורי במחוז לוס אנג’לס, קליפורניה. במהלך עבודתה התנסתה ד”ר דנין-קרלסמן בפיתוח חומרי לימוד לפי שיטת Next Generation Science Standards NGSS. שיטה זו מאגדת את תוכני הלימוד עם עקרונות מדעיים כלליים ומיומנויות חקר בבניית יחידות לימוד מבוססות תופעה

ורד מרום

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

ד”ר איריס קרונקר-חזן

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

טל גבאי

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

עפרה נונפו

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

דפנה אזולאי

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

תרצה גדרון

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

טובה לוי

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

ד”ר פרחיה תמר וקסמן

יועצת מדעית
משרד החינוך

ד”ר פרחי וקסמן היא מורה ורכזת מגמת ביולוגיה בתיכון שמעון בן צבי בגבעתיים, מדריכה ארצית בביולוגיה וסגנית מנהלת אקדמית של המרכז לפיתוח ותמיכה במעבדות הביולוגיה בבתי הספר, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת בר־אילן. בעלת תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת בר־אילן, תואר שני במחלקה לביולוגיה  מהאוניברסיטה העברית בירושלים במסלול להוראת הביולוגיה, ותואר שלישי בהוראת ביולוגיה מאוניברסיטת בר־אילן. בעלת ניסיון עשיר בפרויקטים בינלאומיים בהוראת הביולוגיה, כולל כתיבת שאלות לתחרות אולימפיאדת החקר בביולוגיה. ד”ר וקסמן חוקרת בתחום הוראת המדעים ומדעי המוח.

רענן דונביץ

מפתח חומרי למידה
משרד החינוך

יובל חדד

מפתח חומרי למידה
משרד החינוך

סהר ריחאני בשאראת

מפתחת חומרי למידה || תרגום לשפה הערבית
משרד החינוך

מורן פרבר

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

יעל דורפמן

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

רבקה פרידלנד כהן

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

רחלי ברדו

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

בלהה גלעד

מפתחת חומרי למידה
משרד החינוך

איאד דראושה

תרגום לשפה הערבית
משרד החינוך

נג׳לאא אבו חמאד

תרגום לשפה הערבית
משרד החינוך

מאג’ד יאסין

הפקה ותרגום לערבית
משרד החינוך

נוין אבורומי

הפקה ותרגום לערבית
משרד החינוך

הילה עופרי

מומחית תוכן
משרד החינוך

דוברת ומנהלת הסברה של מפקד האוכלוסין

נעה רסט

מומחית תוכן
משרד החינוך

אחראית ניו מדיה

 

 

 

נעמה כהן ברוכי

מומחית תוכן
משרד החינוך

מדריכה בפיקוח על הוראת האזרחות

 

אינה פלוטוב

מומחה תוכן
משרד החינוך

מנהלת היחידה למידענות ותקשוב באגף לחינוך הגיל הרך

נילי פלורס

מומחה תוכן
משרד החינוך

מדריכה ארצית לתקשוב בגילאי 3-6, באגף לחינוך הגיל הרך

מור סבג

מומחה תוכן
משרד החינוך

מדריכה ארצית למידענות באגף לחינוך הגיל הר

ז’אנה גיסר

מומחה תוכן
משרד החינוך

מדריכה מרחבית מחוז מרכז, מומחית תחום טכנופדגוגיה

אנדריאה וונדי בירנבוים

יועצת תוכן
משרד החינוך

ראשת היחידה לפיתוח מקצועי בחטיבת תקשוב וטכנולוגיות בחינוך. בעלת תואר שני בטכנולוגיות למידה. מדריכה במשרד החינוך בתחומים של פיתוח מקצועי, טכנו-פדגוגיה, פיתוח תוכן ותוכניות למידה למורים.

ד”ר שושי רייטר

מומחה תוכן
משרד החינוך

תחום המומחיות ויסות עצמי בלמידה ומנהיגות יזמית. מפתחת תוכניות פדגוגיות, מרצה, מנחת סדנאות חוקרת ויועצת אירגונית  תחומי עניין : חדשנות ועתידנות פדגוגית ואירגונית, מפתחת מודל חמס”ה ושלומות (. (Well-being)   ד”ר רייטר הינה הבעלים של – מרכז רייטר למנהיגות אישית וארגונית. היא מומחית בינלאומית לתיאוריית האילוצים (TOCהיא עורכת סמינרים והרצאות ברחבי הגלובוס, ומציגה בכנסים רבים. ד”ר רייטר פיתח ומעביר קורסים בנושאי ניהול מידע ותקשורת בין אישית לרבות יישוב קונפליקטים. היא השתתפה בפרויקטים של האיחוד האירופי עבור ארגוני אשכול ופרויקטים של חינוך.

ד”ר רייטר מרצה בקריה האקדמית אונו בתואר השני . בטכניון העבירה קורסים בהתנהגות ארגונית ומשאבי אנוש, העוסקים בדילמות, תרבות ארגונית וניהול ידע. עבודתה בבתי הספר בארץ ובחו”ל מכוונת להעלאת הישגים והובלת  חדשנות. תחומי המחקר והפיתוח שלה הם בתהליכים ממוקדי זרימה, תוך שימוש בכלי TOC לזריזות, שינוי הוליסטי וצמיחה מתמשכת. עבודתה זכתה להכרה על ידי חדשנות בינלאומית בארגוני חינוך ומחקר ומחקר כגון ICA ו-AREA. היא פיתחה את מודל 5E ליזמות ורווחה שיוצר גוף ידע הוליסטי לניהול ארגונים וצמיחה אישית. ד”ר רייטר סיימה את הדוקטורט שלה מאוניברסיטת חיפה בתחום ה-SRL -ניהול עצמי.

חגית מלכה-הרטף

מנהלת קורס
משרד החינוך

מובילה פעולות הדרכה לקהלים שונים במערכת החינוך, במטרה לחזק תרבות הערכה פנימית בית ספרית המקדמת הערכה לשם למידה.

צוות ההדרכה שבניהולה מקדם את תפקיד רכזות ורכזי הערכה בית ספריים וקהילות למידה לרכזות ולרכזי הערכה. רכזי ההערכה בשיתוף בעלי תפקידים נוספים, פועלים לקידום פעולות הערכה פנימיות העונות על צרכי בית הספר. בנוסף, ניהלה צוותי עבודה ייעודיים שהוקמו לצורך פיתוח כלים להערכת עובדי הוראה (מורים, מנהלים, סגני מנהלים, גננות, יועצות חינוכיות ועוד) והייתה חברה בפיתוח מודל ההערכה המעצבת המופעל כיום בהערכת עובדי הוראה.

איילת טל

מומחית תוכן
משרד החינוך

חברה בצוות תחום הדרכה והערכת עובדי הוראה בראמ”ה. מפתחת הדרכה בנושא הערכה בחינוך. מנחה קהילות למידה לרכזי הערכה וקהילות למידה למנחי קהילות. מנחה ומלווה רכזי הערכה לפיתוח תרבות הערכה בית ספרית ברוח הערכה לשם למידה.
בתפקידה הנוסף סייעה בבניית הכלים למרכזי הערכה למועמדים להוראה בחברה הערבית ומלווה מזה שלוש שנים את המרכזים בפעולתם מורה למתמטיקה ורכזת הערכה לשעבר.

ד”ר שרי רפקא מאסה

משרד החינוך

רותי אברהם

משרד החינוך

ד”ר עירית שדה

משרד החינוך

דקלה פנקלשטיין

משרד החינוך

נוהא מריח

מתרגמת
משרד החינוך

ד”ר תמי סבג שושן

הרשות הארצית למדידה ולהערכה
משרד החינוך

מרכזת בכירה מבחנים ארציים

ד”ר הדס גלברט

הרשות הארצית למדידה ולהערכה
משרד החינוך

מנהלת תחום הערכה מעצבת

אביחי בן לאה

משרד החינוך

מנהל בית לא״ה: למידה, אימון, הכשרה

חינוכאי • מומחה בחינוך ובהוראה של אוכלוסיות מאתגרות • יועץ ארגוני-פדגוגי • מורה מורים • מכשיר בעלי תפקידים בחינוך • מפתח תוכן בחינוך.

דנה עברי אבן חיים

ראש צוות פיתוח AI וציידת באגים.
משרד החינוך

בוגרת היחידה 81, כיום מנהלת פיתוח למידה במרכז לחינוך סייבר, לאחר שנים בתפקידים טכנולוגיים בחברות הייטק וסטארטפים.

דפנה לוי רשתי

מצגות הקורס
משרד החינוך

עסאם קלעאני

תרגום והפקה בערבית
משרד החינוך

עביר אבו זהיא

מומחית תוכן ומרצה
משרד החינוך

עביר עובדת בעמותת ויקימדיה משנת 2021. היא מנהלת את תוכניות החינוך והאקדמיה של העמותה בחברה הערבית בישראל. בוגרת תואר ראשון B.Ed בתקשורת וקולנוע, עובדת כשנתיים בעמותת ויקימדיה ישראל בתפקיד מנהלת חינוך ואקדמיה, מעבירה השתלמויות והרצאות בנושא כתיבת ויקיפדיה בערבית, מלווה מורים, תלמידים מרצים וסטודנטים בתוכנית.

תוכנית לימוד

חדר כושר ניהולי

משרד החינוך
לינקדאין
פייסבוק

0
שפות
Arrow of the button
אנגלית
טורקית
סינית
עברית
ערבית
רומנית
רוסית
תאית
0
ארגונים
Arrow of the button
HIT - המכון הטכנולוגי חולון
JLM Impact - Innovation & Entreprenership
אוניברסיטת אריאל בשומרון
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
אוניברסיטת בר-אילן
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת רייכמן
אוניברסיטת תל אביב
אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה
אקדמיית אלקאסמי
בית הספר לעבודה סוציאלית
בסמ"ח
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב
ג'וינט ישראל
האוניברסיטה העברית בירושלים
האוניברסיטה הפתוחה
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
האקדמית גורדון
הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
המכון למדיניות העם היהודי
המכללה האקדמית אחוה
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל
המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום
המכללה האקדמית ספיר
המכללה האקדמית תל-חי
המכללה הלאומית לכבאות והצלה
המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט
המרכז הארצי לבחינות והערכה
המרכז הישראלי לחקר וקידום מדיניות בסוכרת ע"ש ד"ר פסח סגל
המרכז לחינוך סייבר
המשרד לשוויון חברתי
הסוכנות היהודית לארץ ישראל
הרשות הארצית למדידה והערכה בחינוך
חיל האוויר
יד ושם
מדור טי"ל
מדרסה
מכון ויצמן למדע
מכון מופ"ת
מכללה אקדמית הדסה ירושלים
מכללת סמינר הקיבוצים
מכללת שאנן - המכללה האקדמית הדתית לחינוך
מכללת תלפיות
מערך הדיגיטל הלאומי
מערך הסייבר הלאומי
משטרת ישראל
משרד האוצר
משרד הבריאות
משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה
משרד החינוך
משרד המשפטים
משרד העבודה
משרד העלייה והקליטה
משרד הפנים
משרד הרווחה והביטחון החברתי
נציבות שירות המדינה
קמפוס IL
קרן מנדל-ישראל
רשות האוכלוסין וההגירה
שירות התעסוקה
0
יעדי למידה
Arrow of the button
הכנה לבגרויות
השכלה אקדמית
פיתוח אישי
פיתוח מקצועי
קורסי העשרה
שער לאקדמיה
שער להייטק
שער לקריירה
0
תעודה
Arrow of the button
כולל תעודה
כולל תעודה בתשלום
לא כולל תעודה
plus-button
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה
icon of filter
icon of filter
icon filter
icon filter
icon filter
שפות
ארגונים
יעדי למידה
תעודה
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה

בשיתוף פעולה עם משרד החינוך

קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם משרד החינוך, קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם משרד החינוך