שינוי שפה
שינוי שפה
התחברות \ הרשמה
התחברות \ הרשמה
קטלוג
קטלוג
צור קשר
צור קשר

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב היא אוניברסיטת המחקר המתפתחת ביותר בישראל. עם 20 אלף סטודנטים ויותר מ-4,000 חברי סגל בשלושה קמפוסים – בבאר-שבע, בשדה בוקר ובאילת – האוניברסיטה מגשימה את חזונו של דוד בן-גוריון, ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל, שחזה שעתידה של המדינה נמצא בנגב. האוניברסיטה נמצאת במוקד הפיכתה של העיר באר-שבע למרכז סייבר לאומי, שבו חברות בינלאומיות מובילות נסמכות על מומחיותה של האוניברסיטה לצורך מחקר ופיתוח חדשניים.

קורסים
10 קורסים
תוכניות לימוד
2 תוכניות לימוד
מרצים
28 מרצים

על אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

קורסים
10
קורסים
תוכניות לימוד
2
תוכניות לימוד
מרצים
28
מרצים

קח אותי לקורסים

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב היא אוניברסיטת המחקר המתפתחת ביותר בישראל. עם 20 אלף סטודנטים ויותר מ-4,000 חברי סגל בשלושה קמפוסים – בבאר-שבע, בשדה בוקר ובאילת – האוניברסיטה מגשימה את חזונו של דוד בן-גוריון, ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל, שחזה שעתידה של המדינה נמצא בנגב. האוניברסיטה נמצאת במוקד הפיכתה של העיר באר-שבע למרכז סייבר לאומי, שבו חברות בינלאומיות מובילות נסמכות על מומחיותה של האוניברסיטה לצורך מחקר ופיתוח חדשניים.

למעלה מ- 50 שנה, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ממשיכה להוביל שינויים בנגב, בישראל וברחבי העולם. האוניברסיטה פועלת הן בחזית המחקר והן בקהילה. יותר משליש מהסטודנטים משתתפים בתכניות מעורבות חברתית ייחודיות, המשמשות דוגמה למוסדות אחרים בעולם. האוניברסיטה מובילה בתחומי מחקר רבים, לרבות אבטחת סייבר, רובוטיקה, ביוטכנולוגיה, חקלאות מדברית, חקר המים, לימודי ישראל והציונות, ספרות עברית, ניהול מלונאות ותיירות, מנהיגות חברתית, ננוטכנולוגיה ועוד. היא מעודדת שיתופי פעולה מולטי-דיציפלינריים עם מוסדות אקדמיים, רשויות לאומיות ומוסדות מדינה, וכן עם חברות מובילות בתעשייה, ומטפחת יזמות וחדשנות בתחומים רבים.
התאמת ההוראה למאה ה-21 היא אחד האתגרים שעמם מתמודדת האוניברסיטה. מתוך תפיסה כי ההתפתחות הטכנולוגית משפיעה על ההוראה, האוניברסיטה משקיעה בפיתוח קורסים מקוונים, MOOC, במגוון דיסציפלינות: מדעי הרוח, מדעי החברה, מדעי הטבע, רפואה, מדעי המחשב וההנדסה. הקורסים המקוונים של האוניברסיטה זוכים להצלחה רבה ולאלפי נרשמים/סטודנטים מרחבי הארץ והעולם.

שתפו:

פייסבוק
לינקדאין

המרצים שלנו

פרופ’ ירון זיו

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ זיו סיים את לימודיו לתואר ראשון בפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב (1988). תואר שני באקולוגיה קיבל מאוניברסיטת בן גוריון בנגב (1991), ואת התואר השלישי, באקולוגיה ובביולוגיה התפתחותית, קיבל מאוניברסיטת אריזונה, ארצות הברית (1998). במסגרת לימודיו לתואר שלישי והפרויקט הבתר-דוקטוריאלי שביצע באוניברסיטת ניו מקסיקו, ארצות הברית, הוא התמחה באקולוגיה של חברות, מאקרו-אקולוגיה, ושימור ביולוגי.
פרופ’ זיו בהצטרף לסגל אוניברסיטת בן גוריון ב-1988, וכיום הוא מכהן כפרופסור חבר במחלקה למדעי החיים וכיו”ר “קמפוס ירוק” באוניברסיטה.
מחקריו של פרופ’ זיו עוסקים בהשפעת הארגון המרחבי של גורמים פיסיים וביולוגיים על הדינמיקה ועל המיגוון ביחידות אקולוגיות – מגֶנים, דרך פרטים ואוכלוסיות, ועד קהילות ומערכות אקולוגיות. חברי מעבדתו חוקרים מגוון שאלות מדעיות בסיסיות, ומעורבים ביוזמות שימור שונות, כגון שיחזור אקולוגי, אגרואקולוגיה ושימור פיזור המיגוון הביולוגי.
פרופ’ זיו עוסק גם פעילויות רבות של שמירת הסביבה ומכהן בוועדות לאומיות ובינלאומיות. כיום הוא חבר בוועד המנהל של האגודה הישראלית לאקולוגיה ומדעי הסביבה וחבר הוועד המנהל של החברה להגנת הטבע. הוא מכהן גם כחבר הוועדה לאדם וביוספרה בוועד הישראלי לאונסק”ו, וכנציג ישראל ל-European Platform for Biodiversity Research Strategy.

ד”ר שירלי בר-דוד

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

ד”ר בר-דוד השלימה את לימודיה לתואר ראשון בפקולטה למדעי החיים באוניברסיטה העברית בירושלים (1992), וקיבלה שם את התואר השני שלה בגנטיקה (1995). את התואר השלישי קיבלה מאוניברסיטת תל אביב (2003(, שם חקרה את השבת היחמורים הפרסיים לטבע בישראל. במסגרת השתלמותה הבתר-דוקטוריאלית באוניברסיטת ברקלי בקליפורניה, ארצות הברית, היא חקרה דינמיקות של מחלות בקרב אוכלוסיות של חיות בר, ובאוניברסיטת חיפה היא שילבה נתונים אקולוגיים וגנטיים לשם חקר דפוסי שימוש במרחב שנוקטת סלמנדרת האש, מין הנמצא בסיכון.
מאז 2007 נמנית ד”ר בר-דוד עם סגל המחלקה לאקולוגיה מדברית ע”ש מיטרני, המכונים לחקר המדבר על שם יעקב בלאושטיין, אוניברסיטת בן גוריון בנגב. כיום היא משמשת כמרצה בכירה, ועומדת בראש המעבדה לשימור ולגנטיקה אקולוגית.
מחקריה מתמקדים בתחום האקולוגיה המרחבית והגנטיקה המרחבית, ובהשלכותיהן על שימור ביולוגי וניהול חיות בר. עם נושאי מחקרה נמנים המבנה המרחבי והגנטי של אוכלוסיות, השבת חיות בר לטבע ככלי שימור, הגורמים המשפיעים על טווח ההתפשטות של אוכלוסיות, ודפוסי תנועה של פרטים בתרחישי נוף שונים.

פרופ’ דוד קטושבסקי

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ קטושבסקי למד בטכניון, שם קיבל תואר ראשון ותואר שני בהנדסה אווירונאוטית, ותואר שלישי במתמטיקה שימושית. הוא ביצע שני פרויקטים במסגרת מחקרו הבתר-דוקטוריאלי: במשך שנה עסק ב-RWTH-Aachen, גרמניה, בבעירת תרסיסי דיזל, ובשנתיים וחצי שעשה ב-CALTECH הוא חקר אירוסולים המרחפים באטמוספרה.
מ-1998 ואילך נמנה פרופ’ קטושבסקי עם סגל המחלקה להנדסה סביבתית באוניברסיטת בן גוריון בנגב, שם הוא משמש כיום כפרופסור מן המניין. הוא מבצע מחקרים בשוּרת נושאים, ובכלל זה הדינמיקות של חלקיקים ורסיסים, מודלים אטמוספריים, בעירה, דלקים ביולוגיים, פיקוח על זיהום אוויר, שאיפה ופליטה של ארוסולים, ולאחרונה גם טיפול במים.
הוא מכהן כיו”ר האגודה ישראלית לחקר תהליכי בעירה, ועומד בראש היחידה לניהול והנדסת בטיחות.

פרופ’ עמית גרוס

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ גרוס קיבל תואר ראשון בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית בירושלים ב-1993, ותואר שני (1996) ותואר שלישי (1999) מאוניברסיטת אובורן שבארצות הברית, שם חקר מחזורי תזונה במאגרי מים. במסגרת השתלמותו הבתר-דוקטוריאלית באוסטרליה ובאוניברסיטת בן גוריון בנגב הוא חקר נושאים סביבתיים שונים הקשורים לטיפול במים ולשימוש חוזר בהם, וב-2003 הצטרף לסגל אוניברסיטת בן גוריון.

כיום הוא מכהן כפרופסור חבר וכראש המחלקה להידרולוגיה ומיקרוביולוגיה של הסביבה, מכון צוקרברג לחקר המים, המכונים לחקר המדבר על שם יעקב בלאושטיין, אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

עם תחומי המחקר של פרופ’ גרוס נמנים טיפול ושימוש יעיל במים שולִיים ואפורים, טכניקות שיקום, וסיכונים סביבתיים עקב זיהום מקורות מים ובוצה מזהמת (כלומר, מי קולחין המשמשים בחקלאות, מי שופכין, וזיהום מי תהום).

פרופ’ יצחק מאיר

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ מאיר למד בטכניון, שם קיבל תואר ראשון ותואר שני באדריכלות ותכנון ערים. תואר שלישי בארכיאולוגיה קיבל מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, על מחקרו שהתמקד בטכנולוגיות בנייה שהיו בשימוש ביישובים ביזנטיים במדבר. ב-1986 הוא הצטרף לסגל המכונים לחקר המדבר על שם יעקב בלאושטיין, אוניברסיטת בן גוריון, שם הוא מכהן כיום כפרופסור חבר. בשנים 2005-2010 עמד בראש התוכנית לאדריכלות מדברית ותכנון אורבני, ומחלקת האדם במדבר בקרן בונה טרה. הוא מרצה בישראל ובחו”ל, בין השאר במוסדות הבאים: Architectural Association School of Architecture, London (1992); Oxford Brookes University (2000-1); Aristotle University of Thessaloniki (2010-2011); Donau Universitaet, Krems (2012-3); and the International Hellenic University (2012-2017).

פרופ’ מאיר השתתף בתכנון פרויקטים של מודעוּת לסביבה וניסויים שנערכו במדבריות בישראל, ומשמש כיועץ וכחבר במוסדות, בארגונים לא-ממשלתיים, ובגופים מקצועיים שונים. עם תחומי המחקר שהוא מתעניין בהם נמנים תכנון בר-קיימא באזורים צחיחים, שימור אנרגיה בבניינים, הערכת תיפקוד בניינים לאחר אכלוס ושמירה על איכות סביבה תוך-מבנית, ניתוח מחזור החיים האנרגטי של מבנים, השבחה ושיפור של יישובים ורנקולריים בטכניקות פשוטות, מיקרו-אקלים במרחבים פתוחים, ותכנון יוזם.

ב-2014, בזכות ההכרה במחקריו, בפעילותו החינוכית, ובמעורבותו בקידום ארכיטקטורה ירוקה בת-קיימא, קבע צוות של מומחים כי הוא נמנה עם 100 התורמים הבולטים ביותר למדיניות הסביבתית בישראל (בתחום התשתיות והבנייה). בין השאר קיבל גם את אות המועצה לבנייה ירוקה בישראל עבור מנהיגות בבנייה ירוקה (2016).

פרופ׳ מידד קיסינג’ר

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

ד”ר קיסינג’ר הוא גיאוגרף ומדען העוסק בתחום הקיימוּת, ומתמחה באחריות ביו-פיסית ובמדיניות ותכנון מוכווני-קיימוּת. הוא בעל תואר שני בניהול משאבי טבע מאוניברסיטת חיפה, ותואר שלישי בתכנון אורבני ואזורי מ-School of Community and Regional Planning at the University of British Columbia, קנדה.

ד”ר קיסינג’ר הוא מרצה בכיר במחלקה לגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי באוניברסיטת בן גוריון בנגב, שם הוא עומד בראש קבוצת המחקר על קיימוּת ומדיניות סביבתית, ומנהל את מרכז הנגב לקיימוּת.

תחומי העניין המקצועיים והרקע האקדמי של ד”ר קיסינג’ר הם בין-תחומיים. במחקריו הוא בוחן את התלות בין פעילותו של האדם לבין הסביבה הטבעית, ואת השפעתם ההדדית. הוא משתמש בכלים ביו-פיסיים (כלומר, קרקע, אנרגיה, מים, פסולת), ובכלים לבדיקת אחריות לקיימוּת, ומְפַתֵחַ כלים כאלו, והוא בוחן את ההשלכות של המדיניות באשר ליחסי הגומלין בין האדם לבין הסביבה על-פי קני-מידה מרחביים וחוצי-מרחבים. בשנים האחרונות הוא עוסק במיגוון רחב של מחקרים בתחום הקיימוּת, כולל קיימוּת אורבנית, קיימוּת מערכות מזון, מכלול הקשרים בין חברה לאנרגיה, וכן התנהגות וסביבה.

פרופ’ מיכאל אלקין

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ. אלקין סיים תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה באוניברסיטה העברית בשנת 1995. הוא עשה תואר שני ושלישי במחלקה למתמטיקה ומדעי המחשב במכון וויצמן למדע, אותו הוא סיים ב-2002. אחרי שנתיים של השתלמויות בתר-דוקטוריאליות במכון ללימודים מתקדמים בפרינסטון ובאוניברסיטת ייל הוא הצטרף לסגל הבכיר של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בשנת 2004. תחום עיסוקו העיקרי הוא אלגוריתמים לגרפים, ואלגוריתמים מבוזרים ואלגוריתמים מטריים.

ד”ר אירינה רבייב

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

ד”ר אירינה רבייב היא חברת סגל במחלקה להנדסת תוכנה במכללה האקדמית להנדסה ע”ש סמי שמעון.
בנוסף, אירינה מרכזת אקדמית של מסלול מדעי המחשב בתכנית אודיסיאה הפועלת במרכז חוסידמן לנוער שוחר מדע באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. תחום התמחותה של אירינה הוא עיבוד וניתוח תמונות של מסמכים היסטוריים. היא פעילה בוועדת השיפוט בכתבי עת וכנסים בינלאומיים שבתחום.
אירינה בעלת תואר שלישי במדעי המחשב מאוניברסיטת בן-גוריון.

ד”ר מרינה קוגן-סדצקי

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

ד”ר מרינה קוגן-סדצקי סיימה תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת בן-גוריון , ולאחר מכן עבדה במחקר ופיתוח אלגוריתמים ב- Oracle במשך 10 שנים. לאחר מכן חזרה לאוניברסיטת בן-גוריון  ללימודי Ph.D. מרינה סיימה את הדוקטורט ב- 2019, ומאז מרצה עמיתה באוניברסיטת בן-גוריון במחלקה למדעי המחשב.
תחום התמחותה של מרינה הוא Big Data, High-Performance Data Structures, ו- Caching.

פרופ’ ברכה שפירא

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

ברכה שפירא היא פרופ’ מן המניין במחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע באוניברסיטת בן גוריון בנגב ברכה שפירא עסקה רבות במחקר ובפרקטיקה של מערכות המלצה שונות והובילה פרוייקטי מחקר חדשניים בתחום. (לדוגמא בין השנים 2004-2008 הובילה את פרוייקט ePaper  שכלל המלצת קטעי חדשות עבור חברת דויטשה טלקום).  בתחום של מערכות המלצה – להתאמת תכנים  היא שימשה גם כיועצת ומרצה לחברות שונות בתחום.

ברכה חוקרת פעילה בתחום וזכתה למענקי מחקר שונים בתחום זה,. היא  פרסמה למעלה מ-200 מאמרים בכתבי עת וכנסיים בינלאומיים מובילים ויותר מ 20 פטנטים. היא היתה בין העורכים של ה Handbook בתחום מערכות המלצה (וכותבת של פרק הפתיחה) שזכה לפופולאריות רבה (למעלה מ 3000 ציטוטים) ולתרגום לשפות שונות וביקורות מצוינות. ב 6 השנים האחרונות היא מארגנת באוניברסיטת בן-גוריון כנס בתחום ה data science  שבו יש תמיד מושב אחד לפחות בתחום מערכות המלצה ומגיעים אליו חוקרים בעלי שם מהארץ ומחו”ל.

כמו כן, יש לה באופן קבוע תפקידים בכנס המרכזי הבינלאומי בתחום מערכות ההמלצה : ACM Recommender Systems ‘ למשל השנה, היא אחראית על ה doctoral Symposium , בין המארגנים של סדנא שם בתחום של שילוב של למידת מכונה ומערכות המלצה ומשמשת כsenior program committee member.  בשנת 2015 היא הייתה בין המארגנים של ה challenge בכנס יחד עם חברת YOUCHOOSE הגרמנית, שכלל תחרות לניבוי קנייה של לקוח בסיטואציה של המלצות קצרות טווח.

עמית ליבנה

מתרגל
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

דוקטורנט במחלקה להנדסת מערכות מידע ותוכנה. עמית חוקר וראש צוות המוביל פרוייקטים המבוצעים מול חברות מהתעשיה ( Israel Innovation Authority, Taboola, KBC Bank) בתחומים של מערכות המלצה.
מחקריו של עמית פורסמו בכנסים מובילים בתחום, RecSys, WSDM, CIKM וכתבי עת נחשבים ACM Transactions on Management Information Systems (TMIS) ,  Computers, Environment and Urban Systems ועוד.

פרופ’ אריאל פלנר

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ אריאל פלנר בעל דוקטורט במדעי המחשב מאונ’ בר-אילן ושהה בפוסט דוקטורט בטכניון ובאוניבסיטת USC בקליפורניה. הוא AAAI Senior Member, EuroAI Fellow וכן מכהן כ associate editor בכתבי העת: Journal if Artificial Intelligence Research  וכן Journal of Autonomous agents and Multi Agent Systems. פרופ’ פלנר פרסם למעלה ממאה מאמרים מדעיים בתחום של בינה מלאכותית ושימש כיו”ר האיגוד הישראלי לבינה מלאכותית בשנים 2013-2017. הוא לימד את הקורס “מבוא לבינה מלאכותית” במחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע ובמקומות אחרים  למעלה מ12 שנה.

פרופ’ קובי גל

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ קובי גל בעל דוקטורט במדעי המחשב מאוניברסיטת Harvard ופוסט דוקטורט ב MIT. מלמד קורס על מודלים סטטיסטיים בבינה מלאכותית באוניברסיטאות בן גוריון  ו Harvard. הוא חתן פרס קריל של קרן וולף לשנת 2013 למדענים ישראלים צעירים.

פרופ’ גיא שני

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ גיא שני בעל דוקטורט במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון. פרופ’ שני עבד במעבדות מייקרוסופט ברדמונד על מחקר במערכות המלצה. לאחר מכן הצטרף לסגל המחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע. כיום עוסק פרופ’ שני במחקר תאורטי בתכנון עבור מספר סוכנים העוסקים בשיתוף פעולה, ובמחקר יישומי בתחומי החקלאות המדייקת, בעיקר בשימושים של עיבוד תמונה.

פרופ’ מאיר קלך

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ מאיר קלך בעל דוקטורט במדעי המחשב מאונ’ בר אילן. בשנים 2007-08 היה post doctoral fellow באונ’   Harvard. הוא מומחה בין-לאומי בדיאגנוזה של תקלות מבוססת מודל ופרסם עשרות מאמרים בתחום. המעבדה שהקים מקדמת שיתופי פעולה מחקריים עם התעשייה, כגון IBM, GM וחברת מקורות, וכן עם משרדים ממשלתיים.

פרופ’ רוני שטרן

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

בעל תואר שלישי בהנדסת מערכות תוכנה ומידע מאונ’ בן גוריון. בשנים 2012-13 היה post doctoral fellow באונ’ Harvard. בשנים 2019-2020 עבד כ Principal Scientist ב Palo Alto Research Center, וכיהן בעבר כנשיא האגודה הבינלאומית ל Combinatorial Search.

ד”ר נדב רפופורט

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

חבר סגל במחלקה להנדסת מערכות תכנה ומידע בפקולטה להנדסה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. נדב הינו  ראש המעבדה למידעי עתק רפואיים וביומולקולרים. במעבדה זו חוקרים וממשים אלגורתמים מבוססי למידת מכונה ובינה מלאכותית בכדי לרתום את כמויות המידע העצומות הקיימות היום בכדי לקדם אותנו לקראת רפואה מותאמת אישית. סוגי המידע מגוונים וכוללים גליונות רפואיים אלקטרונים, מבתי חולים ומקופות חולים, מידע גנטי וכן נתונים ביומולקולרים אחרים.
נדב השלים את לימודי הדוקטורט במדעי המחשב באוניברסיטה העברית בשנת 2015. לאחר מכן, השתלם כעמית מחקר בבית החולים האוניברסיטאי ב University of California, San Francsico.
המחקרים במעבדה מתבצעים תוך שיתופי פעולה עם רופאים וחוקרים בבתי חולים ובאוניברסיטאות בארץ ובעולם.

פרופ’ רונן ברפמן

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופסור רונן ברפמן  חוקר אלגוריתמים ומודלים לקבלת החלטות ותכנון משימות אוטומטים. הוא סיים דוקטורט באוניברסיטת סטנפורד ב1996 במדעי המחשב, וחבר סגל באוניברסיטת בן-גוריון בנגב משנת 1997. כמו כן, עבד שנתיים במרכז המחקר של נאס”א על תכנון אוטומטי עבור גישושיות מאדים וייעץ לתעשייה האווירית בנושאים שונים, כולל תזמון גיחות צילום לוויינים. הוא  גם עמית של האיגוד הבינלאומי ושל האיגוד האירופי לבינה מלאכותית.

ד”ר רובי רוגל

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופסור מולי להד

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

פרופ’ לימור אהרונסון-דניאל

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

חיים היימס

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

שרינה חן

עוזרת הוראה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

אורה לימור

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

בועז הוס

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

יועד קדרי

מרצה
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

ד”ר דור עצמון

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

דור עצמון הוא פוסט-דוקטורנט במחלקה למדעי המחשב ב-Royal Holloway, University of London. הוא סיים לימודיו לתארים ראשון (BSc), שני (MSc) ודוקטורט (Ph.D.) במחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע באוניברסיטת בן גוריון. תחומי העיניין המחקריים שלו כוללים חיפוש יוריסטי, בעיות אופטימיזציה, תכנון ומשחקים.

ארגמן מורדוך

חוקרת בדוקטורט
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

גב’ ארגמן מורדוך היא דוקטורנטית במחלקה להנדסת  מערכות תוכנה ומידע באוניברסיטת בן גוריון. היא סיימה את לימדיה לתואר ראשון במדעי המחשב בטכניון ותואר שני בהנדסת מע’ מידע באונ’ בן גוריון ובעלת ניסיון בהובלת צוותי מחקר ופיתוח בתעשיה.

תחומי העניין המחקריים שלה כוללים למידה לטובת תכנון ומתעניינת בעולמות התוכן של למידה מבוססת חיזוקים.

תוכניות הלימוד שלנו

טקסט משנה
תוכנית לימוד

דוד בן גוריון: מחזון למדינה

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
תוכנית לימוד

מבני נתונים

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
בואו נספר לחבר'ה
לינקדאין
פייסבוק

הקורסים שלנו

0
שפות
Arrow of the button
אנגלית
טורקית
סינית
עברית
ערבית
רומנית
רוסית
תאית
0
ארגונים
Arrow of the button
HIT - המכון הטכנולוגי חולון
JLM Impact - Innovation & Entreprenership
אוניברסיטת אריאל בשומרון
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
אוניברסיטת בר-אילן
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת רייכמן
אוניברסיטת תל אביב
אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה
אקדמיית אלקאסמי
בית הספר לעבודה סוציאלית
בסמ"ח
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב
ג'וינט ישראל
האוניברסיטה העברית בירושלים
האוניברסיטה הפתוחה
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
האקדמית גורדון
הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
המכון למדיניות העם היהודי
המכללה האקדמית אחוה
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל
המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום
המכללה האקדמית ספיר
המכללה האקדמית תל-חי
המכללה הלאומית לכבאות והצלה
המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט
המרכז הארצי לבחינות והערכה
המרכז הישראלי לחקר וקידום מדיניות בסוכרת ע"ש ד"ר פסח סגל
המרכז לחינוך סייבר
המשרד לשוויון חברתי
הסוכנות היהודית לארץ ישראל
הרשות הארצית למדידה והערכה בחינוך
חיל האוויר
יד ושם
מדור טי"ל
מדרסה
מכון ויצמן למדע
מכון מופ"ת
מכללה אקדמית הדסה ירושלים
מכללת סמינר הקיבוצים
מכללת שאנן - המכללה האקדמית הדתית לחינוך
מכללת תלפיות
מערך הדיגיטל הלאומי
מערך הסייבר הלאומי
משטרת ישראל
משרד האוצר
משרד הבריאות
משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה
משרד החינוך
משרד המשפטים
משרד העבודה
משרד העלייה והקליטה
משרד הפנים
משרד הרווחה והביטחון החברתי
נציבות שירות המדינה
קמפוס IL
קרן מנדל-ישראל
רשות האוכלוסין וההגירה
שירות התעסוקה
0
יעדי למידה
Arrow of the button
הכנה לבגרויות
השכלה אקדמית
פיתוח אישי
פיתוח מקצועי
קורסי העשרה
שער לאקדמיה
שער להייטק
שער לקריירה
0
תעודה
Arrow of the button
כולל תעודה
כולל תעודה בתשלום
לא כולל תעודה
הוספת סינון
plus-button
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה
איפוס סינון
icon of filter
סידור לפי רלוונטיות
icon of filter
סידור לפי רלוונטיות
סידור לפי החדש ביותר
סידור לפי הישן ביותר
סידור לפי שם (א' - ת')
סידור לפי שם (ת' - א')
מוצגות תוצאות
סידור לפי רלוונטיות
icon filter
סידור לפי רלוונטיות
סידור לפי החדש ביותר
סידור לפי הישן ביותר
סידור לפי שם (א' - ת')
סידור לפי שם (ת' - א')
icon filter
סינון
icon filter
מוצגות קורסים
שפות
ארגונים
יעדי למידה
תעודה
קרדיט אקדמי
קצב למידה
אורך למידה
שפת כתוביות
טכנולוגיה ומחשבים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
מדעי הרוח
מדעי החברה
פיתוח אישי ומיומנויות
חינוך והוראה
הציגו תוצאות

בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

ניהול פרויקטים - מרעיון לביצוע

יישומי הנדסת אנוש בהנדסת מערכות

המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל