שינוי שפה
שינוי שפה
התחברות \ הרשמה
התחברות \ הרשמה
קטלוג
קטלוג
צור קשר
צור קשר

מבוא לתכנות ועיבוד נתונים בשפת R

שפת R היא שפת תכנות פופולרית וידידותית לעיבוד וניתוח נתונים, הכוללת כלים סטטיסטיים וגרפיים, הרצת אלגוריתמים ושימוש בבינה מלאכותית. הצטרפו לקורס בו נלמד שפת תכנות מודרנית ועשירה. הקורס מתאים לסטודנטים בראשית דרכם, לאנשי מקצוע ללא ניסיון בתכנות וכן, למתכנתים מנוסים
icon-degrees
icon-price
long course
5 | 8
video play

  • מהי שפת תכנות?
  • אילו מבני נתונים קיימים ב-R לשמירת מידע?
  • כיצד יוצרים גרפיקה ברמה גבוהה?
  • איך עובדים עם מידע טבלאי?
  • כיצד מבצעים ניתוחים סטטיסטיים?
  • כיצד מתכנתים ב-R?
  • גישות מתקדמות לעיבוד מסדי נתונים גדולים.
  • כיצד לארגן קוד לתהליך עיבוד נתונים, מרעיון ליישום.

למה לי R עכשיו? נתונים נמצאים בכל מקום, אבל איך מפיקים מהם מידע שימושי? אם גם אתם מחפשים דרך לנצל בצורה טובה יותר מידע ואין לכם ניסיון בתכנות אז R היא השפה בשבילכם!

R היא אחת משפות התכנות הפופולריות בעולם בקרב מקצועני מחשבים וגם כאלה ללא רקע בתכנות. ב-R תמצאו אפשרויות מתקדמות לייצוג נתונים מורכבים על ידי גרפים מתקדמים ומעוצבים, חבילות לפיתוח מודלים תיאורטיים, ובכלל – כל מה שיכול לסייע בניתוח נתונים. בכל תחום שמעניין אתכם\ן, סביר להניח שיש כלים ב-R לעשות את מה שאתם צריכים!

מה הקורס מקנה?

הקורס מבוא לתכנות ועיבוד נתונים בשפת R מקנה לכם , הלומדים, יכולות תכנות וניתוח נתונים בשפה מודרנית ועשירה. בסיום הקורס תוכלו לבצע ניתוחים סטטיסטיים על מגוון סגי נתונים ולבחור בתצוגה הגרפית בה תרצו להציג אותם, ואפילו תוכלו לבנות תהליכים אוטומטיים על מידע מטבלאות. וגם.. לכתוב קוד לאוטומציה של פעולות על מידע טבלאי ואחר (אל תדאגו! בסוף הקורס גם תבינו טוב יותר את המשפט האחרון ?).

צריך ידע קודם?

הקורס אינו דורש ידע מוקדם בתכנות. אנחנו נלמד במהלך הקורס את כל השלבים, החל מהתקנת סביבת העבודה RStudio על המחשב ועד לכתיבת תוכניות בצורה שתאפשר לכם להמשיך לעבוד באופן עצמאי. ידע בסיסי בסטטיסטיקה וניתוח נתונים רצוי לאורך כל הקורס אך נחוץ רק בפרק הניתוח הסטטיסטי.

אז איך בנוי הקורס?

הקורס בנוי כסדרה של 8 פרקים כאשר בכל פרק ננסה לפתור יחד בעיה בעזרת שפת R. הקורס בנוי בצורה מודולרית המאפשרת למקד ולהתאים את תהליך הלימוד.

הלמידה בקורס תתבצע באמצעות סרטוני וידאו, סימולציות, פעילויות אינטראקטיביות ותרגול.
תוכלו להסתייע בקורס בפורומים פעילים שבהם ניתן יהיה להעלות שאלות ולהתייעץ.

מעניין, אפשר לקבל קצת יותר מידע על החומר שנלמד?

בטח! בתחילת הקורס נכיר מושגים בסיסיים כמו נתונים, ביג דאטה, חומרה, תוכנה, מערכת הפעלה וכיצד לארגן קבצים. מיד לאחר מכן נערוך הכרות ראשונית עם שפת R, ובהמשך נלמד על מבני נתונים, עקרונות התכנות וארגון המידע וניהולו.
בשלבים המתקדמים של הקורס נדבר על שיטות לעיבוד מידע, ננתח נתונים ונלמד שיטות לתצוגה גרפית של הנתונים והמידע המעובד.
בסוף הקורס תוכלו לבנות אלגוריתם פשוט הכולל קריאת קלט, עיבוד וניתוח נתונים ויצוא תוצרי הניתוח לגרפים וטבלאות.
אז.. הצטרפו אלינו לקורס מעניין ומאתגר ועשו אתנו את צעדיכם הראשונים בעולם ניתוח הנתונים.

לינקדאין
פייסבוק