לומדים יחד בנתניה
עיריית נתניה מנגישה לתושביה מגוון רחב של קורסים דיגיטליים ללא עלות, באמצעות המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית (בהובלת מטה ישראל דיגיטלית במשרד הדיגיטל הלאומי והמועצה להשכלה גבוהה).
עיריית נתניה מנגישה לתושביה מגוון רחב של קורסים דיגיטליים ללא עלות, באמצעות המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית (בהובלת מטה ישראל דיגיטלית במשרד הדיגיטל הלאומי והמועצה להשכלה גבוהה).
אנו ממליצים לכם להשתמש בשירות כדי לקדם את עצמכם מקצועית, לרכוש מיומנויות חדשות, ללמוד איך להתמודד כלכלית עם האתגרים החדשים, לצבור ידע אקדמי ולהרחיב אופקים. והכל – בחינם!