מי אנחנו?

אורנים, המכללה האקדמית לחינוך, היא מוסד להשכלה גבוהה המעניק תואר ראשון, תואר שני ותעודת הוראה לאנשי חינוך, במגוון רחב של תחומים ומקצועות, ממדעי הרוח והחברה ועד מדעים מדויקים ומדעי הטבע.
אורנים נוסדה על ידי התנועה הקיבוצית, על גבעה ירוקה וקסומה, מתוך אמונה בכוחו של החינוך ליצור חברה מתוקנת על יסוד השכלה, ערכים ואהבת הזולת, הארץ והמדינה.
אורנים מקיימת מסורת של איכות ומקצועיות ופועלת מתוך מודעות להקשרים אקטואליים, בעלת מוניטין בשל בקיאותה בשדה החינוכי, בעלת יכולת תגובה לרחשי השטח וצמיחת התאוריה והמחקר מן הפרקטיקה.
אורנים היא בית לאנשים הרואים בחינוך את ייעודם. בליבה קהילת מחנכים ויוצרים, הוגים וחוקרים, אנשי אקדמיה, ספר ומעשה, הפועלים בהתמדה בשדה החינוכי כדי לבסס חברה ישראלית לומדת, הגונה, שוויונית וצודקת.
אורנים היא בית יוצר בו חוויית לימוד אקדמית מוקפדת מתרחשת בשגרת חיים של שותפות אזרחית, בקמפוס רב-תרבותי המעודד ריבוי זהויות.
אורנים שואפת להשפיע על החברה הישראלית ולהביא לשינוי חברתי ושיפור איכות החיים באמצעות הכשרת אנשי חינוך מובילים בקהילותיהם, ובאמצעות רשת קשרים ענפה ושיתופי פעולה בין המכללה למוסדות חינוך וקהילות מקומיות וכן, אורנים יוצרת זיקה בין ישראל לבין העולם והתפוצות.
אורנים הינה מרכז ארצי ובינלאומי של ידע, חקר ודיון, לימוד אקטואלי והובלת עשייה חברתית-סביבתית.
אורנים מעודדת פעילות סטודנטים בקהילות מגוונות ומעודדת את הקשר בין האקדמיה לשדה בשיתוף פעולה עם מוסדות החינוך והרשויות המקומיות מתוך הקשבה הדדית ועל יסוד יחסים בין אירגונים אוטונומיים, אחראיים ובעלי דרך ברורה.
מכללת אורנים מדורגת במקום הראשון בארץ בשביעות רצון מאיכות ההוראה בקרב המכללות לחינוך מסקר שערכה באוקטובר 18 התאחדות הסטודנטים, שבחן את מידת שביעות רצונם שם הסטודנטים ממערכת ההשכלה הגבוהה.

הקורסים של אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה

The course staff Of אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה

ד"ר מיכאל מוטולה

מרצה שותף

קצת עלי

ד"ר ניר מיכאלי

מרצה

קצת עלי

ד"ר סופי ברזילי

מרצה

קצת עלי

ד"ר עירית לביא

מרצה

קצת עלי

מיכאל שורפ

מרצה

קצת עלי

רועי ציקורל

מרצה

קצת עלי

?>