דלג לתוכן ראשי
תמיכה

הפסיכומטרי של המדינה

קורס הפסיכומטרי הרשמי של המדינה מטעם המשרד לשוויון חברתי, בשיתוף המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (הגוף שמחבר ומעביר את הבחינה). קורס הכנה מלא, אינטראקטיבי, פתוח לכולם, ובחינם.

תאריך התחלה: Jan 13, 2019
משך זמן: 3 חודשים
מחיר: חינם

תיאור הקורס

קורס הפסיכומטרי של המדינה הוא הקורס היחיד שנתמך על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (מאל"ו) - הגוף שמחבר ומעביר את הבחינה הפסיכומטרית - אשר מספק שאלות ובחינות לדוגמה עבור הקורס, וכן הכשרה למעריכי מטלות הכתיבה.

הצטרפו למהפכת ההכנה לבחינה הפסיכומטרית - אין עוד צורך להוציא אלפי שקלים על קורסים פסיכומטריים - בואו ללמוד לפסיכומטרי חינם, עם המדריכים הכי מקצועיים בארץ ועם חומרי הלימוד האיכותיים ביותר.

מה שתלמד

מדריכים

אלעד שווייצר

אלעד שווייצר מדריך

ליאור כהן

ליאור כהן מדריך

 

ברוכים הבאים לקורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית של המשרד לשוויון חברתי.

מה ההבדל בין הקורס הזה לקורסים אחרים?

  • הקורס נתמך על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (מאל"ו) - הגוף שמחבר ומעביר את הבחינה הפסיכומטרית - אשר מספק שאלות ובחינות לדוגמה עבור הקורס, וכן הכשרה למעריכי מטלות הכתיבה.
  • בקורס תקבלו הצצה אל "מאחורי הקלעים" של המבחן, ותלמדו את כל הסודות של הפסיכומטרי - מה עומד מאחורי השאלות וכיצד לפתור אותן באופן מהיר ופשוט.
  • ו... הקורס חינם.

הקורס כולל שני מסלולים: קורס פסיכומטרי מלא וקורס מתוגבר הכולל גם שיעורים כיתתיים ופרטיים אונליין:

מסלול 1: קורס פסיכומטרי מלא - חינם

הקורס הבסיסי מציע לכם אפשרות להכנה מלאה לבחינה ללא תשלום, והוא כולל:

תכנית לימוד
כל תלמיד יכול לבחור בין 3 מסלולים של תכנית לימוד - 60/90/120 יום. התכניות מפורטות ברמה יומית ומאפשרות מעקב התקדמות במערכת "אקס-קמפוס".

שיעורי וידאו זמינים 24/7
הקורס מכיל כ-45 שעות וידאו זמינים לצפייה 24/7 ללא הגבלה. השיעורים מכסים את כל החומר לבחינה ועוברים על כל הניואנסים שצריך להכיר ולדעת (כולל הסברים כלליים על רישום לבחינה, ניהול זמנים ועוד). בשיעורים מושם דגש מיוחד על דרכי פתרון פסיכומטריות הדרושות להצלחה בבחינה. זהו קורס הפסיכומטרי המקיף ביותר מבחינת שעות לימוד נטו, יותר מכל קורס אחר.

תרגול
הקורס מכיל ברובו המכריע שאלות פסיכומטריות אמיתיות ממבחנים (היחיד שקיבל אישור ממאל"ו לעשות זאת).
כל השאלות כוללות פתרונות מלאים - גם בדרך המתמטית וגם בדרכים פסיכומטריות. בנוסף, יש 10 סימולציות מלאות (בנות 8 פרקים - כולל פרקי פיילוט), הכוללות גם הן פתרונות מלאים ומפורטים. סה"כ כ-4,500 שאלות פסיכומטריות.

המדריכים: אלעד שווייצר וליאור כהן
המדריכים שמעבירים את הקורס הם מומחים לפסיכומטרי, מחברים ספרי לימוד, שאלות ומבחנים, ועוסקים בתחום הפסיכומטרי למעלה מ-15 שנה.

חשיבה פסיכומטרית
הקורס שם דגש מיוחד על פתרון השאלות באמצעות גישות פסיכומטריות ההכרחיות להצלחה בבחינה, וזהו אחד ההבדלים המהותיים ביותר בינו לבין קורסי ההכנה האחרים.

צוות מדריכים זמין למענה על שאלות
אתם לא לבד! צוות מדריכים שלם מחכה לשאלות שלכם ויעזור לכם בכל נושא או שאלה לא מובנת.

"אקס-קמפוס" - מערכת לימוד ומבחנים
כל תלמיד מקבל גישה למערכת "אקס-קמפוס" הכוללת לומדת מילים, מחשבון תרגול חישובים, מערכת תחקור סימולציות ומערכת מיוחדת לפתרון סימולציות תחת ניהול זמנים. לומדת המילים ומחשבון תרגול החישובים זמינים גם באפליקציה של "אקס-קמפוס" (המותאמת גם לאנדרואיד וגם ל-ios).

בדיקת חיבורים
כל תלמיד בקורס זכאי לבדיקת חיבורים אשר ייבדקו על ידי מעריכים שעברו הכשרה של מאל"ו - בדיוק כמו בבחינה עצמה.
*בדיקת החיבורים תוענק רק לתלמידים שלמדו בפועל באמצעות הקורס (מותנה בהיקף שימוש)

מסלול 2: קורס פסיכומטרי מתוגבר

הקורס המתוגבר מוצע בעלות סמלית של 250 ₪ (דמי רצינות בלבד), והוא כולל את כל מה שקיים בקורס הבסיסי, וכן את התוספות הבאות:

שיעורים כיתתיים אונליין
כל תלמיד בקורס המתוגבר זכאי להשתתף ב-28 שיעורים כיתתיים אונליין - 2 מפגשים בשבוע במשך 14 שבועות. כל כיתה כוללת 10-30 תלמידים, כך שתוכלו לקבל מענה לשאלות ולא תלכו לאיבוד בין עשרות ומאות תלמידים. כל שיעור נמשך כשעה, ומועברים בו תרגול מודרך ועבודה על ניהול זמנים.
השיעורים מתקיימים באמצעות פלטפורמה מתקדמת של כיתה וירטואלית בה ניתן לצפות במדריך בוידאו, לשאול שאלות באמצעות מיקרופון או צ'אט, להשתמש ב"מחברת" משותפת ולקבל סיכום של כל התכנים שהועברו בשיעור.

שיעורים פרטיים אונליין
כל תלמיד בקורס המתוגבר זכאי ל-7 שיעורים פרטיים בני חצי שעה כל אחד. מועד השיעורים מתואם על ידי התלמיד בזמן שנח לו, בהתאם לשעות הזמינות שהוגדרו. השיעורים מתקיימים באמצעות פלטפורמת הכיתה הוירטואלית בה מועברים השיעורים הכיתתיים.

בדיקת חיבורים נוספים
כל תלמיד בקורס המתוגבר זכאי לבדיקה של חיבורים נוספים. החיבורים ייבדקו על ידי מעריכים שעברו הכשרה של מאל"ו - בדיוק כמו בבחינה עצמה.

הירשם