рабочий офис
Министерство труда возглавляет и реализует эффективную государственную политику по обеспечению развитого, эффективного и безопасного рынка труда, который предоставляет возможности трудоустройства в подходящих условиях для всех.
Министерство труда отвечает за защиту прав, здоровья и безопасности всех работников израильской экономики и работает над развитием человеческого капитала и созданием условий занятости, отвечающих потребностям меняющегося рынка труда, одновременно защищая права работников и стремясь для роста и повышения производительности в экономике. Подразделения Министерства труда включают, среди прочего, обучение взрослых и молодежи, подготовку техников и инженеров, интеграцию населения в сфере занятости, безопасность на работе, надзор и субсидирование детских садов, обеспечение соблюдения трудового законодательства и регулирование профессий. .
מנחה ומפתחת הדרכה בתחום פיתוח ידע ופיתוח מקצועי בג’וינט תבת. עובדת בג’וינט כ-14 שנים בהן עסקה במגוון תפקידים – מאמנת תעסוקתית בסטרייב, חברת צוות המטה בתוכנית וב-11 שנים האחרונות בעיקר Train the trainer: פיתוח והדרכה לצוותי התוכניות השונות בגוינט תבת. בעלת תואר ראשון בחינוך וספרות, תואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני ולימודי הנחיית קבוצות.
נירית מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך. לנירית מעל 25 שנות ניסיון בכספים, משאבי אנוש, מיזוגים ורכישות, בישראל, אירופה, ארה”ב ובאחריות גלובלית.
נירית כיהנה במשך עשור כסמנכ”ל משאבי אנוש של אינטל ישראל וניהלה שנים ארוכות מגוון תפקידים גלובליים במשאבי אנוש העולמי של אינטל בתחומי יעוץ אסטרטגי, שכר ותגמולים, מערכות מידע גלובליות וכן מספר רב של עסקאות גדולות בתחום המיזוגים ורכישות.
נירית היא כיום מרצה ויועצת מבוקשת בקרב כל המגזרים במשק. בהרצאות, ליווי אישי, סדנאות קריירה ומנהלים, יעוץ ופיתוח תוכניות אסטרטגיות להנהלות בכירות, נירית עוזרת לאנשים, מנהלים וארגונים וגם מוסדות כלכלה, חברה וחינוך להבין את השלכות השינויים ולפתח אסטרטגיות לעולם החדש..
יועץ אסטרטגי ומקצועי לחברות ישראליות ובינלאומיות מקים ומנהל לשעבר של הפעילות העסקית של EBAY ישראל. מקים ומנהל אקדמי של Digital-IL המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל.
יו״ר הועדה של המחסר המקוון הבינלאומי של ישראל במכון היצוא. מרצה לתואר שני למנהל עסקים באוניברסיטת בן-גוריון
יועץ בכיר ומלווה חברות מובילות ומיזמים בתחום הקמעונאות הדיגיטלית והאיקומרס.MA מאוניברסיטת תל אביב בפילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית.
מרצה ומרכז תחום איקומרס בלימודי MBA במכללה למנהל. בעלים ומגיש הפודקאסט הישראלי לאיקומרס- COMMERSATION
בעלת תואר דוקטור בפסיכולוגיה קוגניטיבית ותואר שני בפסיכולוגיה מחקרית, בהצטיינות, מאוניברסיטת בר אילן.מומחית בפסיכולוגיה עסקית וניהולית ובפיתוח אסטרטגיות להצלחה בקריירה ובחיים.
ד”ר לוי-רז מפתחת ומובילה את תפיסת “Business Spirit” למיתוג פנים-ארגוני והעצמה ניהולית בארגונים. עוסקת מעל לשני עשורים בפיתוח מנהיגות אישית וארגונית, מיתוג מנהלים, ניהול קריירה, ושיווק קהילתי וחברתי.
ד”ר לוי-רז סייעה לעשרות ארגונים ומאות מנהלות ומנהלים לעצב את תמונת העתיד המיטבית שלהם ולהגשים את מטרותיהם בתהליכי אימון קבוצתיים ואישיים. במקביל, ענת הובילה תהליכי אבחון וייעוץ לארגונים מגוונים, והנחתה תהליכים אסטרטגיים שהובילו לפריצות דרך אירגוניות.
במקביל לעשייתה הענפה, במשך 15 שנה, מרצה ד”ר לוי–רז גם באקדמיה בקורסים ייחודים של ותכניות המנהלים : מיתוג קריירה ושיווק עצמי, פרזנטציה יזמית ונטוורקינג , במרכז האקדמי רופין, אוניברסיטת בר -אילן, המסלול האקדמי המכללה למנהל, ביה”ס למאמנים – מכון וינגייט ועוד.
מעל הכל, מאמינה ד”ר לוי רז, שאם ננהיג את מציאות חיינו, נשיג כל מטרה וחלום שנבקש! בזמנה החופשי אוהבת ענת לחבר בין אנשים וערכים, מתנדבת בעמותות ו… זמרת ג’אז.
משמשת כסגנית מנהל מחוז צפון בשירות התעסוקה הישראלי ב 8 שנים אחרונות. ניסיון של מעל 20 שנים בתחום הניהול. ניסיון רב בעולם הגיוס וההשמה – היכרות מעמיקה עם תהליכי גיוס, ליווי תעסוקתי ,יעוץ קריירה והעברת מרכזי הערכה.
ניסיון בניהול פרויקטים נרחבים בתחום הגיוס והיכרות מעמיקה עם עולם המעסיקים. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בפיתוח ארגוני מערכתי מאוניברסיטת חיפה.
מנהלת בכירה לשעבר בארגונים גדולים (סלקום, טבע, סטימצקי). בעלת חברה לגיוס והשמת עובדים
מנחה סדנאות בתחום פיתוח תעסוקה עם ניסיון בליווי תעסוקתי קבוצתי ואישי עם מגוון אוכלוסיות שונות. מוביל אנשים למציאת כיוון ובחירת קריירה ועבודה מספקת ומשמעותית.
פיתוח תוכן ולמידה לקידום צעירים בעולם העבודה המשתנה, העצמת כישורים קשים ורכים להצלחה בתעסוקה.
מנכל”ית החברה. מובילה בארגון את תחום קהילות המותג, קהילות חברתיות וקהילות פנים ארגוניות.
רות היא מנכ”לית החברה ומייצרת חזון ואסטרטגיה מובנית לניהול קהילה כחלק מהתכנית העסקית, שיווקית או פנים ארגונית של לקוחות החברה. רות החלה את דרכה בעולם הקהילות כמנהלת בקהילת ה-SUPERGIRLS, וכיום היא מובילה קהילת עצמאיות לוקאלית בשם “הבוסטריות – רמת השרון”.
מובילה בארגון את תחום קהילות הבוגרים, קהילות מותג ושיתופי פעולה אסטרטגיים.
חן מייצרת קהילות כלכליות וחברתיות, בדגש על יזמות, מרצה בתחום, ומלווה מגוון רחב של לקוחות החברה. לצד פעילותה בארגון, חן היא גם שותפה מייסדת בקהילת ״נשים מדברות>נדל״ן״ (קהילה של כ-11,500 נשים שעוסקות או מחפשות השקעה וידע בתחומי הנדל״ן) ועד לאחרונה, ניהלה את פיתוח וקשרי הבוגרים בארגון הבוגרים של המרכז הבינתחומי הרצליה
סמנכ”ל מוצר והנדסה בחברת אינטליטק. בעל נסיון של מספר שנים בניהול קבוצות הנדסה, מו”פ ותפעול בחברות רב-תחומיות כגון Alvarion (NASDAQ ALV, חברת טלקומוניקציה 4G), Orbotech (NASDAQ ORBK, בדיקה אופטית עבור PCB & לוחות שטוחים) MTD (מכסחות דשא אוטונומיות) ולאחרונה Juganu (תאורה לערים חכמות) שם שימש כמנהל מקצוע.
תחומי ההשפעה כוללים רקע טכני מוצק של הובלה והקמת צוותי הנדסה ומו”פ גלובליים, הטמעת מערכת הנדסית, ניהול איכות, ביצוע אסטרטגיית תפעול.
שגיא בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת תל אביב.
שגיא בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת תל אביב.
קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם рабочий офис, קורסים חדשים בשיתוף פעולה עם рабочий офис
יועץ חיצוני בתחום הנדסת מכונות במה”ט, מטעם חב’ לומייר פיתוח תעשיות בע”מ. מהנדס מכונות בעל ותק של כ 40 שנה בתעשיה. יועץ מה”ט במגמות משנה שונות בהנדסת מכונות מזה כשנתיים וחצי. מתמחה בפרויקטים גדולים בתעשיה בארץ ובחול.