מי אנחנו?

אנחנו, באוניברסיטת אריאל, גאים לחרות על דגלנו הובלת רוח חדשה במדע, בהשכלה, בחינוך ובחברה. האוניברסיטה מציגה מארג ייחודי המשלב אקדמיה חלוצית, חדשנית ומלאת תעוזה, לצד ציונות וערכים ותוך הקפדה על יחס אישי, שוויון וישימות.
חדשנות היא סם החיים עבור האקדמיה באריאל. לא בכדי האוניברסיטה רכשה לעצמה מעמד של מוסד מוביל בזכות הגיוון הרב של תכניות הלימוד, וכמובן בזכות הפעילות המחקרית הענפה בשלל גופי המחקר. החדשנות איננה רק ערך ריק מתוכן אלא מקור להשראה באריאל.
לאורך השנים פותחו ונפתחו תחומי לימוד חדשים וחדשניים, נערכו מחקרים ייחודיים, כל זאת תוך התמקדות בעשייה רב תחומית. שילוב זה בין תחומים, שלכאורה אינם קשורים זה לזה, יצר מחקרים ותחומי לימוד מלאי תעוזה וחזון.
באוניברסיטת אריאל פעילים למעלה מ-400 מדענים, חלקם מהמובילים בתחומם בארץ ובעולם. הסגל האקדמי משלב הוראה ומחקר (חלקו הניכר יישומי), במגוון רחב מאוד של תחומים ובהם: רובוטיקה, אלקטרו-אופטיקה, גידול גבישים, טיפול בסרטן, פיתוח פולימרים, רעידות אדמה, לימודי הסביבה, אימונולוגיה, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, כלכלה וכד'.
בימים אלו אנו שוקדים על המשך פיתוחם המואץ של מחלקות ומסלולי לימוד חדשים, תוך שימת דגש על הרחבת היצע תכניות הלימוד ללימודים מתקדמים, מחלקות בתחומי הרפואה והבריאות, ביסוס הפקולטה למדעי הרוח והוספת מסלולים המצעידים את מחלקות הלימוד לחזית הידע האקדמי והיישומי.
בתוך כך ומתוך ראייה מרחבית על טובת הסטודנט והצלחתו, האוניברסיטה מנגישה מספר קורסים מקוונים ודיגיטליים, במטרה להקל על הלומדים במלאכה. הקורסים שכבר מתקיימים הם בקריאה וכתיבה מדעית בפקולטה למדעי החברה והרוח, ירושלים בימי הבית השני – ארכיאולוגיה והיסטוריה, ירושלים בתקופת המקרא א', המדינה שבדרך, ישראל משנות החמישים ועד לשנות השבעים שנכללים במורשת ישראל. אליהם מתווספים מודלים בקבלת החלטות בניהול מערכות בריאות וטיפול באדם בעל מוגבלות שכלית בבית הספר למדעי הבריאות. כמו כן, עתידים להיפתח שלושה קורסים במדעי המחשב – אלגוריתמי ניווט ושיערוך מיקום, רובוטים אוטונומיים ותקשורת ומחשוב.

הקורסים של אוניברסיטת אריאל בשומרון

The course staff Of אוניברסיטת אריאל בשומרון

ד"ר דבורה גלעדי

מומחית תוכן

קצת עלי

ד"ר עמית דביר

מרצה

קצת עלי

ד"ר קיריל קוגן

עוזר הוראה

קצת עלי

ד"ר רוברט יעקובשוולי

עוזר הוראה

קצת עלי

ד"ר רועי יוזביץ

מרצה

קצת עלי

חיים שפיר

עוזר הוראה

קצת עלי

פרופ' בועז בן משה

מרצה

קצת עלי

פרופ' מאיר לוטן

פיזיותרפיסט (Ph.D)

קצת עלי

פרופ’ יוסי גולדשטיין

מרצה

קצת עלי

?>