كلية هداسا الأكاديمية
كلية هداسا القدس الأكاديمية هي مؤسسة أكاديمية معترف بها من قبل مجلس التعليم العالي والرسوم الدراسية على المستوى الجامعي.
خلال 50 عامًا من نشاطها، قامت الكلية بتدريب آلاف الخريجين في مجالات الصحة وعلوم الحياة، والمعلومات وعلوم الكمبيوتر، والاتصالات والتصميم، والحكومة والمجتمع – الذين اندمجوا ومندمجون حاليًا في مناصب رئيسية في جميع مجالات الصحة، البحث والصناعة. احتفلت الكلية خلال عام 2020 بمرور 25 عاما على تأسيس الكلية الأكاديمية التي أصبحت خلال هذه السنوات مؤسسة مقدسية مؤثرة في المدينة وخارجها
הוא יזם חברתי ומהמייסדים של ‘מלי – מרכז לאזרחים יוזמים’. ד”ר שולצינר מנהל את עמותת מלי בהתנדבות מאז שנת 2013 וייסד גם את מיזם המלאכים – שימוש חוזר של חפצים אלקטרוניים ומיחזור של בקבוקים לטובת החברה והסביבה. הוא ליווה וייעץ למיזמים חברתיים רבים בהתנדבות ואת הידע המעשי שלו הוא ריכז בקורס חדשני, מקוון וראשון מסוגו.
ד”ר שולצינר הוא מרצה בכיר במכללה האקדמית הדסה. הוא לימד קורס ביזמות חברתית וכן קורסים במדע המדינה ותקשורת. כיום הוא ראש החוג לפוליטיקה ותקשורת במכללה האקדמית הדסה ירושלים.
חמש עשרה שנות ניסיון בהוראה והתמחות בסוציולוגיה, אזרחות ומחשבת ישראל. מחנך בתוכנית נחשון למנהיגות, מורה מוביל בלמידה באמצעות פרויקטים (P.B.L), כתיבת תוכניות לימוד למחוננים. עשרים שנות ניסיון בקידום קהילות באמצעות יוזמות חברתיות תרבותיות ובכלל זה פסטיבלים והפקות, קבוצות תיאטרון פרינג’, יועץ בכיר למשרד התרבות המדע והספורט, ניהול מחלקות תרבות ברשויות מקומיות וניהול היכל תרבות אזורי