דלג לתוכן ראשי
תמיכה

עברית לדוברי ערבית - קורס הכנה לבגרות, 3 יחידות לימוד

תאריך התחלה: אוגוסט 2016
משך זמן: שנה
מחיר: חינם

תיאור הקורס

הקורס בגרות בעברית פותח בשיתוף פעולה של צוות מט"ח עם ישראל דיגיטלית ומשרד החינוך עבור תלמידים דוברי ערבית הניגשים לבחינת בגרות בעברית ברמה של 3 יח"ל. שליטה בשפה העברית והיכולת ליצור תקשורת יעילה חִיוּנִיות להצלחה במוסדות לימוד אקדמיים ובעולם התעסוקה בישראל. קורס דיגיטלי זה מציע תכנית שתעזור לכם, מורים ותלמידים, להכין ולהתכונן לבחינת הבגרות בעברית. היחידות בקורס תעזורנה לכם לשפר את הידע בשפה ולהרחיב את השימוש בה בחיי היום יום.

מה שתלמד

מדריכים

אודות הקורס

הקורס בגרות בעברית פותח על-ידי צוות מט"ח בשיתוף פעולה עם ישראל דיגיטלית ומשרד החינוך עבור תלמידים דוברי ערבית הניגשים לבחינת בגרות בעברית ברמה של 3 יח"ל.

שליטה בשפה העברית והיכולת ליצור תקשורת יעילה חִיוּנִיות להצלחה במוסדות לימוד אקדמיים ובעולם התעסוקה בישראל. קורס דיגיטלי זה מציע תכנית שתעזור לכם, מורים ותלמידים, להכין ולהתכונן לבחינת הבגרות בעברית. היחידות בקורס תעזורנה לכם לשפר את הידע בשפה ולהרחיב את השימוש בה בחיי היום יום.

מה תלמדו בקורס?

  • אוצר מילים ותבניות לשוניות שימושיות בעברית שמהוות תשתית להרחבה של רעיון ולהבעת דעה בעל פה ובכתב
  • מיומנויות הבנת הנקרא, כתיבה ודיבור, האזנה וקריאה בקול בעברית

דרישות הקורס

הקורס מיועד לתלמידים בכיתות י - יא, שניגשים לבגרות בעברית ברמה של 3 יח"ל ולמוריהם.

סיוע בהליך ההרשמה לקורס

לסיוע בהליך הרישום יש לפנות לתמיכה הטכנית של מטח במייל- webs@cet.ac.il או טלפון- 03-6200622 שעות הפעילות: א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

הירשם