תלמידים ומורים יקרים, אתם מוזמנים להיכנס לעולם חדש של למידה חכמה ואינטראקטיבית - בזמן, במקום ובקצב שמתאים לכם.
הקורסים מותאמים הן ללמידה אישית והן ללמידה קבוצתית. מורים המעוניינים לפתוח סביבות אישיות למעקב וניהול חכם של הכיתה, מוזמנים לעשות זאת דרך דפי האודות של כל קורס.
אז שיהיה הרבה בהצלחה, אבל לא פחות חשוב - שתהנו גם מהדרך!

בין הקורסים תוכלו למצוא את קורס 'מינדפולנס' שעשוי מאוד לעזור לכם בתקופה זו (-:

 

מציג 15 קורסים מתאימים

ממש בקלות!

לוחצים על כפתור הרשמה וממלאים כמה שדות:

"שם מלא" - מלאו כאן את שם הפרטי ואת שם המשפחה, חשוב לזכור כי שם זה יופיע על גבי התעודות שתקבלו בסיום הקורסים.

"שם משתמש" - כאן כוונה לכינוי שלכם כפי שיופיע בסביבת למידה, שם המשתמש חייב להיות באותיות באנגלית, בלי תווים מיוחדים ובלי רווחים.

"דואר אלקטרוני" - ודאו שכתובת שאתם מזינים פעילה ושיש לכם גישה אליה. גם בכדי שצוותי הקורסים יוכלו לתקשר אתכם וגם כדי שתוכלו לקבל מדי פעם הודעות על קורסים נוספים שעשויים לעניין אתכם.

"סיסמה" - בחרו סיסמה עמה תתחברו לאתר.

מיד אחרי שתסיימו למלא את הטופס, יישלח אליכם מייל שמשמש להפעלת החשבון שלכם. אם לא מצאתם את המייל - חפשו אותו בדואר הזבל (SPAM), אולי הוא שם...

לנוחיותכם, קיימת גם האפשרות להרשמה באמצעות חשבונות פייסבוק, גוגל או הזדהות משרד החינוך.

כל הקורסים בקמפוס IL הם דיגיטליים ונלמדים מתוך המחשב האישי שלכם. כך שאתם יכולים ללמוד מכל מקום, בכל זמן ובקצב שמתאים לכם. שימו לב שבחלק מהקורסים התכנים נחשפים אט-אט בהדרגה (בכל שבוע פרק חדש). פרטים בנושא זה ותאריכים מדויקים תוכלו למצוא בסביבת הקורס עצמה, לאחר שתרשמו.

כן. אנחנו נרגשים לספר שהקורסים אכן פתוחים בחינם ומאפשרים למידה מכל מקום, בכל זמן ובקצב שלכם, עם המרצים הטובים ביותר. אחרי הכל, אחת ממטרות המיזם היא להגדיל את הנגישות להשכלה מקצועית ואקדמית לציבור הרחב.