Skip to main content
Support

קורס הפסיכומטרי של המדינה

מהפכה בעולם הפסיכומטרי: לראשונה בישראל ניתן ללמוד לבחינה הפסיכומטרית בחינם או בעלות סמלית - בזמן, במקום ובקצב שלך.
ביוזמת המשרד לשוויון חברתי – מטה המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית", בליווי וייעוץ מקצועי של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה - הגוף שכותב את הבחינה.

לפרטים: 3640*

Start Date: פתוח ללמידה
Duration: 60/90/120 יום
Price: Free

Course Description

לתצוגה מיטבית ודאו ששפת האתר בעברית:What You Will Learn

Instructors

ליאור כהן

ליאור כהן מדריך

אלעד שווייצר

אלעד שווייצר מדריך

הצצה לשיעורים לדוגמה:


מה כולל הקורס?

הפסיכומטרי של המדינה הוא קורס הכנה חינם מטעם המשרד לשוויון חברתי, הכולל את כל מה שיש בקורס פרונטלי רגיל, ואף יותר. הקורס פותח בליווי ובייעוץ מקצועי של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (מאל"ו) - הגוף שמחבר את הבחינה הפסיכומטרית. אמנם זהו קורס אונליין, אך ממש לא מדובר בלימוד עצמי סטנדרטי - הקורס מספק מסגרת הדוקה ומדריכים שמלווים אתכם לכל אורך הדרך.

הלימוד בקורס מתבצע באמצעות תכנית לימוד יומית, שיעורי וידאו הזמינים 24/7, תרגול שאלות פסיכומטריות אמיתיות מתוך מבחני עבר, מערכות לימוד שונות (לימוד מילים, תחקור סימולציות) ועוד. במהלך הקורס אתם יכולים לעבוד לפי תוכנית הלימוד שבחרתם או להתקדם בקצב שלכם, ואתם זכאים לבדיקה של 3 חיבורים חינם (במעבר רף פעילות מסוים).

משהו לא מובן? אין בעיה, באתר יש צוות מדריכים זמין לשאלות שתפקידו לעזור לכם בכל שאלה שתהיה לכם במהלך הלימוד - ללא הגבלה.

אלו מכם שרוצים להפיק את המקסימום מהקורס יכולים להצטרף לקורס המתוגבר אשר כולל תוספות רבות המסובסדות על ידי המדינה (אתם נדרשים להוסיף רק דמי רצינות בסך 250 ₪):

  • הצטרפות לכיתה (עד 30 תלמידים) עם מדריך קבוע
  • 28 שיעורי חזרה כיתתיים אונליין ב-Live עם מדריך (בני שעה אחת)
  • 7 שיעורים פרטיים אונליין (בני חצי שעה)
  • 7 בדיקות חיבורים

יתרון משמעותי נוסף של הקורס המתוגבר הוא המסגרת שהוא מספק, המסייעת לכם לשמור על קצב נכון ולעמוד בתוכנית הלימוד.


קמפוס מול קורסים אחרים
*ההשוואה נעשתה בקרב אלפי תלמידים שלמדו גם בפסיכומטרי של המדינה וגם בקורסים אחרים.


למי מתאים הקורס?

הקורס בקמפוס אידיאלי כמעט עבור כולם, בין אם אתם תלמידים בעלי יסודות חזקים או נבחנים חוזרים המעדיפים להתקדם מהר יותר, ובין אם אתם זקוקים ללימוד איטי יותר וחזרות על החומר.

ניגשים פעם ראשונה -
רוב התלמידים בקמפוס הם תלמידים שניגשים למבחן בפעם הראשונה.
אל תחששו - הקורס יספק לכם מסגרת והכנה טובה לא פחות מאשר כל קורס אחר (קראו את ההמלצות בהמשך).

נבחנים חוזרים -
אתם זקוקים למסגרת לימוד גמישה שתאפשר לכם להתמקד רק במה שאתם צריכים ולא ללמוד את כל החומר מהתחלה, והקורס בקמפוס מאפשר לכם לעשות זאת בצורה נוחה וטובה.

תלמידים שלומדים במקביל בקורס רגיל -
אם החלטתם ללמוד בקורס במכון, אל תוותרו על הקורס בקמפוס - נצלו את כל מה שמגיע לכם חינם:

  • צפו בשיעורים שכבר למדתם כדי ללמוד טכניקות נוספות שאולי לא לימדו אתכם בקורס
  • תרגלו שאלות מתוך מבחני אמת - זה לא ישרוף לכם סימולציות, השאלות בקורס הן רק עד 2015
  • שלחו 3 חיבורים לבדיקה חינם

ואם אתם באמת רוצים להשקיע הירשמו לקורס המתוגבר - אל תדאגו, הוא לא יתנגש בקורס שלכם אלא רק יעזור לכם, ואתם יכולים לבחור להשתמש רק בתוספות שאתם רוצים:

  • שיעורי חזרה כיתתיים - הצטרפו לשיעורי החזרה בנושאים שכבר למדתם בקורס - זו בדיקה עצמית מעולה כדי לוודא שאתם שולטים בחומר.
  • 7 שיעורים פרטיים - שיעזרו לכם גם בקורס שאתם לומדים בו.
  • 7 בדיקות חיבורים - כל בדיקה תעזור לכם להשתפר יותר.

ממוצע ציונים

הציון הממוצע על פי דיווח מהתלמידים של מועד אפריל 2019 - 678!

*הממוצע חושב על פי טפסי ציון רשמיים שנשלחו אלינו ממאות תלמידים. עם זאת, סביר להניח שהממוצע בפועל של כל התלמידים היה מעט נמוך יותר, אולם בכל מקרה גבוה משמעותית מהציון הממוצע הארצי (הציון הממוצע של תלמידי הקורס בסימולציות היה 642).


למעבר לקורס החינמי
לרישום לקורס המתוגבר ולהזמנת ספרים/סימולציות

ומה אומרים התלמידים?

"אם הקורס נועד להיות שובר שוק - הצלחתם ובגדול! הסיבה להירשם למכונים באלפי שקלים איבדה הרבה מכוחה לאחר שאתם באתם עם תהליך לימוד טוב יותר מהם"

"קורס מושקע בטירוף! עובר על כל התכנים, ליאור ואלעד מסבירים בצורה מעולה ומקיפה"

"מתכננת לגשת באפריל בפעם החמישית (!). למדתי ממספר רב של מכונים בינהם יואל גבע, אקדמיה לעם וקידום, ורמת התרגילים, הפתרונות והעברת החומר בקמפוס היא מקצועית בכמה וכמה רמות מעל! אלעד וליאור שניהם מדריכים מקצועיים מאוד שמעבירים את השיעורים בצורה מגוונת ובהירה. כמובן שאמליץ בחום על הקורס!"

"התחלתי להשתמש בקמפוס במקביל לקורס הכנה שאני עושה במקום מוכר. אין בסיס להשוואה אפילו! חבל לי שלא גיליתי מוקדם יותר על קמפוס כי לא הייתי מתחילה קורס אחר בכלל.. כל התוכן שנעזרתי בו באתר היה מקצועי מאוד ונגיש. ממליצה לכל אחד שרוצה לגשת לבחינה להשתמש בקורס הזה."

"קורס שלגמרי עובר על כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לגשת לפסיכומטרי, לא משנה אם זה הפסיכומטרי הראשון שלכם או לא קורס בהחלט הרבה יותר טוב ויעיל מהקורסים האחרים שקיימים היום (מנסיון של עוד שני קורסים בעבר). ממליצה ממליצה ממליצה!"

"עשיתי את הקורס במקביל לאחד מקורסי המכונים המוכרים והמובילים. לאחר שיעורים רבים צפיתי בחומר המקביל באתר ונוכחתי לגלות שבתחומים רבים לקורס המקוון יש יתרונות רבים על פני קורס רגיל. החל מפירוק החומר לנושאים מדוייקים יותר ועד לאיכות ההסברה של הפתרונות לשאלות. ממליץ בחום. דרך נהדרת לחסוך כסף."

"הקורס מעולה! אני למדתי במקביל בקורס נוסף והקורס הממוחשב סייע לי לסגור פערים ולקבל שיטות והבהרות נוספות לחומר שלא הבנתי או רציתי לחזק יותר. בנוסף הוא עזר לי להתקדם עצמאית ולחזק את ההבנה בתקופת המרתון, המערכת מסודרת לפי נושאים בצורה שהיה קל מאוד להגיע בצורה ממוקדת לנושאים שרציתי לחזק."

"קורס מצויין ומקצועי! כביכול אמור להיות יותר הגיוני לשלם על קורס כדי לקבל רמה גבוהה, אבל כאן אתם מקבלים רמה אדירה והצלחה מטורפת בלי לשלם שקל! חוויה יוצאת מן הכלל של למידה, הבנה מעמיקה, האופציה ללמוד בקצב שלך ולהפיק את המיטב. תודה!

"השאלות ברמה גבוהה מאוד וההסברים כמעט תמיד כוללים מספר דרכים בהן ניתן לפתור את השאלה- מתמטית, פסיכומטרית ועוד פסיכומטרית. הקורס ללא צל של ספק הרבה יותר מקצועי ואיכותי מהקורס הקודם שעשיתי (שעלה הרבה יותר!!). בתור אחת שקיבלה 685 ומכוונת ליותר מ-700 - אני באמת מרגישה שהקורס הצליח להוציא ממני את הטוב ביותר שבי. לכל המתלבטים - אין מקום להתלבטות :)"

"קורס פגז! שיעורי הלימוד מקיפים וכוללים המון שיטות וטכניקות שפשוט עוזרות לקצר תהליכים ולא להסתבך איפה שמכוונים שנסתבך בבחינה.

"עשיתי קורס באחד המכונים שנחשבים הכי טובים בפסיכו הראשון ואני מרגישה שהקורס הזה לא יורד ממנו אפילו בקצת - ואף יותר טוב! שאפו גדול על העשייה."

"לפני הקמפוס עשיתי פסיכומטרי דרך קורס אחר ויש הבדלים משמעותיים ולטובה!! קודם כל יש המון טכניקות חדשות שלא נלמדות או לפחות אותי לא לימדו בקורס הקודם, מעבר לזה מרגישים שעומדים אנשים מקצועיים מאחורי כל זה, גם המדריכים האישיים וגם אלו שעושים את הסרטונים. עם כמה שאני הכי נגד ללמוד דרך מחשב זה דווקא נח ממש, עצם זה שאני גם ככה מול המחשב נותן לי דרייב להמשיך פשוט את החומר אחרי השיעור בניגוד לזה שהייתי צריכה ללכת פיזית לקורס ואז כשחוזרים כבר יש פיתויים אחרים, כן צריך משמעת עצמית אבל עצם קביעת השיעורים הפרטיים והשיעורים הרגילים אתה נכנס לתלם."

"כתלמיד לשעבר של אחד המכונים הכי טובים אני חושב שהקורס של קמפוס הרבה יותר טוב, וזה בעקבות היחס האחד על אחד שהסרטונים מאפשרים והאופציה להתקדם לפי קצב הלמידה האישי שלי תוך כדי התעכבות בנושאי למידה חלשים ולהפך בנושאים חזקים."

"היה לי הרבה יותר טוב מהקורס הקודם שנעשה בכיתה. בכיתה עם חברה שהחילו את הקורס מעל 600 הרגשתי חוסר בטחון לשאול שאלות, הרגשתי טיפש לידם, הובכתי מלא להבין. השיעור רץ בקצב של המשתתפים בשיעור ואני נשארתי מאחור. אני ועוד אחרים שהישיבה עם תותחי פסיכומטרי מורידה להם את הבטחון העצמי. בצ'אט אי אפשר לעשות פוזות. קשה מאד לעשות רושם. ויש מקום לכולם לשאול שאלות. דורש הרבה פחות אומץ. תודה"

"הייתי מרוצה מאוד מהסדר של תכנית הלימוד, משיטות הלימוד של כל נושא והמסגרת שקיבלתי בקורס הכיתתי פעמיים בשבוע. הקורס עזר לי ללמוד בצורה מאורגנת למבחן, עם סרטונים איכותיים, ספרים, סימולציות וקורס כיתתי. כבר ניגשתי למבחן בעבר מספר פעמים, ועדיין למדתי שיטות חדשות בעזרת הקורס. בנוסף, השיעורים הפרטיים ובדיקת החיבורים עזרו לי לעבוד על נושאים חלשים אצלי ולהשתפר בהם."

"חייבת לציין שנרשמתי לקורס רק כ"גיבוי" אך בפועל אני לומדת ונתמכת ממנו בלבד. ההסברים בוידאו ברמה, המגוון של השאלות בכל נושא מקל ועד קשה. השיעורים הפרטיים ובדיקת החיבורים הם פלוס רציני וכיף לראות שניתן לקבל מהמדינה משהו איכותי ומונגש לכולם."

"כאדם שחווה קורס אחר וניגש לפסיכומטרי בעבר, יכול להעיד, ממקום הכי נקי, שהקורס הזה הוא מהמקצועיים ולא תיארתי לעצמי שהוא יהיה כ"כ משמעותי עבורי. ממליץ בחום בחום על הקורס וחושב שהוא עדיף ממכונים כאלו ואחרים."

"קורס טוב ומעמיק! >בתור אחת שכבר התנסתה בקורס שנחשב הכי טוב רוצה לומר שהקורס הזה הרבה יותר התאים לי ודיבר אליי. בניגוד למה שציפיתי - חשוב לי לומר, הקורס לא נופל באיכות החומרים וההרצאות (וברובו אף עולה) על אף שחינמי. נראה שהייתה השקעה גדולה. בנוסף, המורה הכיתתית פשוט נהדרת :)"

"ב-3 מילים: קורס פשוט מצויין. זאת הפעם הראשונה שנרשמתי לקורס, והפעם הראשונה שאעשה את המבחן, ואני חייב לציין שזאת ההחלטה הכי טובה שלי. מעבר לכך שהקורס בחינם, הוא מועבר בצורה מדהימה על ידי מורים מעולים, בצורה ברורה, מובנת ומפורטת. בנוסף, יש תרגול לכל נושא, שמכסה את כל החומר הנלמד. עשייה מבורכת. מומלץ לכל אחד ואחת, בין אם זו הפעם הראשונה ובין אם לא!"

"ללא ספק הקורס איכותי ומתעלה על הציפיות שלי. כיוון שזה לא פסיכומטרי ראשון שלי ויש לי בסיס להשוואה, אני יכולה לומר שהקורס הרבה יותר מובן ומסודר מהרשת הגדולה שלמדתי בה. החומר המתורגל בחלק מהנושאים מדויק ותואם את רמת הפסיכומטרי בצורה טובה יותר. חבל לשלם כל כך הרבה כסף, כשמקבלים את אותה תמורה ואף טובה ממנה. אמליץ לכל אדם, בין אם זה פסיכומטרי ראשון או שני שלו, ללמוד דרך הקורס. זאת פלטפורמה מדהימה והושקע בה הרבה."

"בחרתי בקורס בתור פשרה, כי אני עובד במשרה מלאה ואין לי אפשרות להתחייב ללמוד בשעות קבועות במקום קבוע. בדיעבד, זאת הייתה בדיוק ההפך מפשרה - אחת הבחירות הטובות ביותר שיכולתי לעשות. הקורס מושקע וברמה גבוהה מבחינת תוכן. כל הנושאים מוסברים היטב וניתנת תשובה מלאה ומפורטת לכל תרגיל המופיע בקורס. הקורס כולל גם בדיקת חיבורים, דבר שלא קיים בהרבה קורסים אחרים. בשלב הסימולציות, קיימים באתר כלים חזקים שעוזרים להבין באילו נושאים צריך תרגול נוסף על מנת להתחזק, כיצד לנהל זמנים נכון ואיך בכלליות להגיע לציון גבוה יותר. בנוסף, הקורס מחזיק צוות שעונה על שאלות מקצועיות (על הפסיכומטרי עצמו) וגם על בעיות טכניות. הצוותים האלה נותנים שירות מעולה ותורמים ליעילות הלימוד לפסיכומטרי."

"אחרי שהייתי בקורס ושילמתי המון, גם מבחינת זמן שמתבזבז אני יכולה להשוות ולהעיד - הקורס בקמפוס מומלץ מאוד! המדריכים מדהימים, "מכסים" את כל החומר, נותנים הרבה טכניקות שאם הייתי יודעת במועד הקודם שעשיתי אולי לא הייתי צריכה לעבור את הכל פעם נוספת. מעבירים את החומר בצורה כיפית וחוויתית שחשובה ממש!, כמו כן הלמידה העצמית טובה ממש, כל אחד יכול ללמוד לפי הקצב שלו, וסדר הזמנים שלו (במקום מדריך שיעמיס בשיעורי בית שלא בטוח שתספיקו ותצברו המון פערים). בקיצור- מומלץ ממש! וממליצה לקנות את הספרים, בהצלחה(:"

"הקורס ברמה מקצועית גבוהה ביותר, למי שמפחד ללמוד לבד - המרצים בקורס הם הכי תותחים שאפשר לבקש, לא הייתי מחליף אותם בשום מרצים אחרים!


למעבר לקורס החינמי
לרישום לקורס המתוגבר ולהזמנת ספרים/סימולציות


קורסים נוספים בקמפוס:

אוניברסיטת תל אביב מכון טכנולוגי חולון, HIT מדרסה
מבוא למדעי הפסיכולוגיה ניהול משא ומתן ערבית מדוברת - מתחיליםלקטלוג הקורסים המלא בקמפוס
כללי

"השימוש בכל מידע ו/או תוכן המופיע באתר הקורס ו/או בעזרי הלימוד הנלווים הוא על אחריות המשתמש בלבד. מדינת ישראל - המשרד לשוויון חברתי ו/או כל משרד ממשלתי אחר אינה מתחייבת כי האתר ו/או עזרי הלימוד הנלווים ו/או תכניהם יענו לכל דרישות המשתמש, ו/או שהשירות לא יופרע ו/או יתקיים בזמן, בביטחה וללא טעויות. מדינת ישראל אינה מתחייבת לגבי התוצאות אשר תושגנה כתוצאה משימוש באתר ו/או בעזרי הלימוד הנלווים או לגבי הדיוק והאמינות של המידע אשר יושג באמצעות מי מהם.
מדינת ישראל אינה מתחייבת ולא תהיה אחראית לגבי תוצאות השימוש באתר הקורס ו/או בעזרי הלימוד הנלווים ולגבי מידת התאמתם לרמתו המקצועית ו/או הלימודית של הלומד. בפרט מודגש, כי אין בקבלת ציון ו/או בקבלת משוב כזה או אחר, ברמה רגילה או ברמה גבוהה, במסגרת התרגילים והבחנים שבקורס, כדי להוות אינדיקציה כלשהי או מדד כלשהו ליכולתו של הלומד להצליח בבחינה הפסיכומטרית, כולה או חלקה.
למען הסר כל ספק, בכל הקשור לבחינה הפסיכומטרית, הגוף המוסמך במדינת ישראל הוא המרכז הארצי לבחינות והערכה (ע"ר). הקורס אינו מפורסם על-ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה ואינו באחריותו."

Enroll