דלג לתוכן ראשי
תמיכה

פסיכולוגיה התפתחותית מסע וצמיחה במערכות יחסים

עד כמה אתם מודעים להשפעתם המכרעת של קשר ומגע אנושי
בשנותינו הראשונות על כל מהלך החיים?

תאריך התחלה: Mar 25, 2019
משך זמן: 9 שבועות, 4-3 שעות בשבוע.
מחיר: חינם

תיאור הקורס

הקורס פסיכולוגיה התפתחותית מזמין אתכם למסע חווייתי בעולמם הרגשי, החברתי והקוגניטיבי של ילדים. נעסוק בקשר בין מערכות יחסים עם דמויות משמעותיות בילדות המוקדמת לבין תהליכי התפתחות. נגלה איך קשרים בינקות ממשיכים לעצב את אישיותנו ולהשפיע על יחסינו האינטימיים, על דפוסי ההורות שלנו ואפילו על סגנון התפקוד שלנו בעבודה.


פסיכולוגיה התפתחותית – קורס ליבה אקדמי בלימודי תואר ראשון ושני בתחומים שונים. הקורס מוכר גם לגמול השתלמות ופיתוח מקצועי במשרד החינוך, מומלץ לקהל הרחב ומתאים במיוחד לכם, המתעניינים בתהליכים, בדילמות ובסוגיות בהורות ובהתפתחות הילד.

מה שתלמד

  • התפתחות טרום לידתית והשפעת גורמים מסכנים בהיריון
  • גנטיקה וסביבה בהתפתחות האנושית
  • דפוסי ההתקשרות בגיל הרך והשפעתם על החיים הבוגרים
  • רגש, מחשבה, חברה, ויסות רגשי והכלה בילדות המוקדמת
  • התפתחות העצמי ותפקידי המין
  • מהי גישה התפתחותית בפסיכולוגיה
  • תהליכי התפתחות שמאפיינים ילדים בגילים שונים
  • תיאוריות התפתחות קלאסיות ומודרניות

מדריכים

ד

ד"ר נטע ברנסקי Ph.D בפסיכולוגיה חינוכית התפתחותית

המלצות לומדים

"הקורס היה מעניין מאוד, נתן המון מרחב מחיה ואפשר למידה שיתופית למרות שהיה מתוקשב. התכנים היו מאוד ברורים, המרצה הובילה את הקורס בצורה הוגנת ומאורגנת ונתנה תחושה אישית למרות הלמידה מרחוק."

"הקורס המקוון בפסיכולוגיה הרגיש לי אפילו יותר אינטימי מקורס פרונטלי! ההזמנה להקשיב ולשתף בסיפורים אישיים אפשרה לי לשחרר דילמות ומחשבות שהיו לי בראש אל חלל ענק ומכיל של העמיתים האנונימיים הכי אינטימיים שאפשר לבקש…"

"נטע היא מרצה נפלאה, רגישה, בעלת ידע עצום בפסיכולוגיה של ילדים ומתבגרים, מודל בהוראה ויחסי אנוש. היא הובילה את הקבוצה במקצועיות ובאנושיות נדירה. למדתי מהקורס הזה המון ואני בטוחה שעוד יצופו תובנות ויישומים בזמן ובמקום המתאימים בהמשך הקריירה המקצועית שלי."

"בנימה אישית, רציתי להודות לך, נטע, על קורס מרתק ומעשיר! למדתי המון זוויות חדשות להתבונן על התפתחות מיטבית של ילדים. אין לי ספק שהדברים שלמדתי בקורס יעצימו את היכולות שלי כמחנכת כיתה וישפיעו על ההורות שלי ועל הכלת שלושת ילדיי."

הירשם