דלג לתוכן ראשי
תמיכה

מיקרו קרדיטציה לעובדי הוראה

31 קורסים מקוונים, קצרים, שנותנים מענה אמיתי לצרכים שלכם!

תאריך התחלה: Dec 1, 2017
משך זמן: 10 שעות
מחיר: חינם

תיאור הקורס

מיקרו קרדיטציה הינה תפישה חדשנית של פיתוח מקצועי לעובדי הוראה המבוססת על חמישה עקרונות: קורסים קצרים ללמידה עצמית, אפשרות בחירה והתאמה אישית, קורסים ממוקדי כשירויות הוראה בעלות ערך, וזמינות ללמידה 24/7. הקורסים, המוצעים במגוון תחומי דעת, מזכים בקרדיטים הנצברים לגמול עם ציון.

מה שתלמד

  • תהליך הלמידה בקורס הינו אישי ועצמאי ומורכב מחמישה שלבים:
  • נלמד מהי הכשירות בה הקורס עוסק באמצעות לומדות, סרטונים, מאמרים ופעילויות אינטראקטיביות נוספות.
  • נתכנן שיעור או פעילות המיישמים את הכשירות אותה למדנו
  • נצא לשטח וניישם את התכנון שלנו בכיתה. את היישום המלא או את חלקו אנחנו נתעד לפי ההנחיות שיינתנו בקורס עצמו.
  • "נארוז" את התיעוד שלנו לפי ההנחיות בקורסים עצמם, נכתוב רפלקציה קצרה ונעלה למאגר התוצרים.
  • נחלק לכל אחד מכם מספר תוצרים של עמיתים להערכה לפי מחוון מדויק. שלב זה יסייע לכם להפנים את הכשירות שלמדתם תוך כדי חשיפה לדרכי יישום שונות של אותה הכשירות בדיוק. שלב זה הוא זה שיזכה אתכם בציון לגמול.

מדריכים

פרטים נוספים אודות הקורס

לפרטים נוספים ולהרשמה, היכנסו : לכתובת הבאה


דרישות מוקדמות

הקורס מיועד לעובדי הוראה


שאלות ותשובות

מהו מספר הקורסים המקסימאלי שניתן לקבל עבורם גמול בשנה?

ניתן לצבור גמול של 30 שעות בשנה עבור למידה בקורסי מיקרו בלבד. בתשע"ח מדובר בלמידה של שלושה קורסים בהיקף של 10 שעות כל אחד.האם אני מקבל הכרה לגמול בגיליון האישי שלי מיד עם סיום הקורס?

כדי לקבל גמול בהיקף של 30 שעות עובד ההוראה נדרש ללמוד שלושה קורסים. אם למד פחות מ- 30 שעות בשנה (3 קורסים), השעות הנצברות להכרה לגמול בהיקף של 10-20 שעות ישמר ויעמוד לרשותך להשלמה בתוך שלוש שנים מתחילת הקורס הראשון. עובד ההוראה יקבל אישור על סיום בהצלחה של הקורס בהיקף השעות הנלמד.כמה פעימות / מחזורי למידה יש בכל שנה?

הקורסים פתוחים לאורך כל שנת הלימודים ובמהלכה יש 3 פעימות של הגשת תוצר להערכת עמיתים בכל קורס (מועדי הפעימות יפורטו בקורסים השונים).מתי מתחילה הלמידה בקורס אליו נרשמתי?

לאחר שנרשמת לקורס, תוכל להתחיל ללמוד באופן עצמאי לאחר שתקבל הרשאה לכניסה למרחב. תהליך הפקת ההרשאה הוא עד 7 ימי עבודה. מרגע קבלת ההרשאה, הלמידה בקורס היא עצמית וגמישה בהתאם לדרישות המפורטות בכל קורס ובהתאם לבחירתך.מתי אקבל אישור על סיום הקורס?

כחודש אחרי העמידה בכל דרישות הקורס.