מי אנחנו?

האוניברסיטה העברית בירושלים היא האוניברסיטה הוותיקה והמובילה בישראל ופועלת עוד משנת 1925. האוניברסיטה זוכה למוניטין רב בעולם המדעי והאקדמי אשר נתמך במיקומה בדירוגים בין-לאומיים שונים.
האוניברסיטה דוגלת במצוינות ומציעה קשת רחבה של תחומי לימוד ומחקר – ממדעי הרוח, החברה והמשפטים ועד למדעי הטבע, החיים, החקלאות, המחשבים, מקצועות ההנדסה והרפואה. ומציעה את מספר החוגים הגדול ביותר ללימודי תואר ראשון בישראל.

חדשנות ויזמות היו מאז ומעולם שלובים כמרכיב משמעותי באוניברסיטה. מצוינות האוניברסיטה בשני התחומים הללו מבטיחה מעבר תדיר של ידע מחזית המדע, הטכנולוגיה והחשיבה העיונית לפתרון בעיות העולם.
האוניברסיטה חתומה על יותר מ-41% מהסטרטאפים החדשים שהוקמו בארץ על בסיס מחקרי מדעי.
מרכז היזמות של האוניברסיטה מתכלל את הפעילות היזמית של הסטודנטים והחוקרים ומהווה לב פועם לחדשנות ואקדמיה.

האוניברסיטה מקדמת שיתופי פעולה רב-תחומיים בארץ ובעולם ומגשרת בין המחקר האקדמי ליישומו בחברה, בתעשייה ובחדשנות מובילה. המחקר והמדע פורצי הדרך הובילו את חוקרי האוניברסיטה לזכייה בפרסים מכובדים בארץ ובעולם.
העולם של ימינו משתנה ובמהירות. תחומי לימוד חדשים, מחקר וחשיבה עתידיים – אלו ערכים אליהם חותרת האוניברסיטה. באוניברסיטה העברית ניתן ללמוד את רוב תחומי הלימוד בשילוב תחום לימודים אחר. בכל שנה נפתחות תכניות לימוד מתחומים שונים שנועדו לא רק לגוון ולהעשיר את השכלתם של הסטודנטים אלא גם לפתח חשיבה יצירתית, ראיית מאקרו וחידוד יכולות האנליזה.
ההוראה המקוונות הינה ערוץ אחד שבו ניתן לרכוש השכלה וידע הנמצאים בכותלי האוניברסיטה. עולם הקורסים המקוונים הינו רחב ופותח דלתות נוספות לידע ומחקר אקדמי.

המרצים של האוניברסיטה העברית בירושלים

פרופ' משה הלברטל

מרצה

קצת עלי

ד"ר רועי שוורץ

מדריך

קצת עלי

דן ניראל

מפתח הקורס

קצת עלי

Prof. Serge Ruzer

lecturer

קצת עלי