מי אנחנו?

המכללה האקדמית בית ברל הנה מוסד אקדמי רב תחומי בעל אוריינטציה יישומית-חברתית להכשרת מקצוענים ולפיתוחם לאורך הקריירה. בליבת המכללה נמצא המיקוד בתחומי החינוך השונים ובהכשרה להוראה ברמת תואר ראשון, תואר שני ולימודי הכשרת אקדמאים להוראה.
המכללה מקדמת את לימודי האמנויות השונים והחינוך לאמנות וכן את לימודי החברה, ממשלה ורוח.

במכללה לומדים למעלה מ- 4,400 סטודנטים בתכניות מלאות לתואר אקדמי ראשון ושני, לתעודת הוראה ולתעודת עובד חינוך ולמעלה מ- 5,800 סטודנטים בתכניות לימודי תעודה, פיתוח אישי וארגוני והסמכות שונות.
למכללה רשת קשרים בינלאומיים המאפשרים חילופי סגל וסטודנטים כמו גם תכניות מחקר משותפות.
פעילות המחקר במכללה צוברת תאוצה בשנים האחרונות ומספר חברי הסגל הזוכים בקרנות מחקר, ביניהן תחרותיות ובינלאומיות, עולה משנה לשנה.

המכללה מדגישה את המימד הערכי-חברתי של פעילותה הן בהרכב הרב-תרבותי של הסגל והסטודנטים והן במגוון פעילויות רחב בחברה ובקהילה.

אנו מתחדשים כל הזמן במרכזים שקמים במכללה, בפעילויות ייחודיות דוגמת יום המצוינות, בכנסים מקצועיים, וביזמות אקדמית וחברתית של סטודנטים, עובדים ומרצים.

אתם מוזמנים לבקר באתר המכללה כדי ללמוד על החידושים השונים.

המרצים של המכללה האקדמית בית ברל
ד"ר אורן אֶרְגַז

מרצה שותף

ד"ר אורן אֶרְגַז
מרצה שותף | המכללה האקדמית בית ברל

מרצה בכיר במכללה האקדמית בית ברל. מחקריו וכתביו עוסקים בהנחת יסודות להבנת מיינדפולנס ותרגולי התבוננות נוספים בחינוך ובהכשרת מורים מנקודות מבט פילוסופיות ופסיכולוגיות. הקורסים אותם הוא מלמד משלבים תרגול מעשי של מיינדפולנס ויוגה עם תיאוריה מתחומי חקר המוח והפסיכולוגיה ופילוסופיה של התודעה, ושל החינוך. חבר בצוות בינלאומי של 25 חוקרים שהוקם על ידי מכון המחקר של ארגון אונסק"ו ב 2019 על מנת לגבש מסמך חזון חינוכי שיספק המלצות למדיניות חינוכית ל 195 המדינות החברות בארגון.
לקריאה בפרסומיו בעברית ובאנגלית לחץ כאן

קצת עלי